Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

11.10.2017

Move to Szczecin

Move to Szczecin
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Z początkiem października ruszyła kampania Move to Szczecin promująca Szczecin jako miasto stawiające na rozwój technologii oraz 11 szczecińskich firm z sektora nowoczesnych usług dla biznesu:

Arvato Bertlesmann, Asseco Data Systems, brightOne, Coloplast, Convergys, Dansk Supermarked, DGS, GlobalLogic, Mobica, Metro Services, UniCredit Business Integrated Solutions.

Szukasz jej, a ona jest w Szczecinie - to hasło kampanii teasorowej, wprowadzającej, które ma zaciekawić odbiorcę. Odpowiedź co takiego znajdzie w Szczecinie, odbiorca otrzyma na dedykowanej stronie www.movetoszczecin.pl oraz w drugim etapie kampanii, który prowadzony będzie pod hasłem „Jest praca w mieście napędzanym technologią. Szczecińskie firmy rekrutują”.

Na stronie kampanii www.movetoszczecin.pl osoby znajdą oferty pracy w 11 międzynarodowych firmach, które rekrutują w Szczecinie oraz korzyści, jakie wiążą się z pracą w najszybciej rozwijającym się sektorze BPO, SSC, ITO. Dodatkowo można dowiedzieć się jakie rozwiązania technologiczne są wytwarzane w Szczecinie (#TechMove), co o Szczecinie mówią ci, którzy już wybrali to miasto (#TheyMoved) oraz poznać uroki Szczecina i miejsca w których warto spędzać czas (#OnTheMove).

Kampania ma również pokazać możliwości wsparcia ze strony miasta, które realizowane jest w postaci programów Dom dla Absolwenta i Domu dla Studenta oraz zaprezentować firmy z sektora BPO, SSC, ITO, w których - w ciągu 2 najbliższych lat powstanie ponad 1000 nowych miejsc pracy.

Źródło: szczecin.eu