Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

11.10.2017

Jak być rozpoznawalnym jak Lewandowski czy Radwańska?

Jak być rozpoznawalnym jak Lewandowski czy Radwańska?
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Jak wygląda profesjonalny marketing, PR w profesjonalnym klubie sportowym, a jak promocja samego zawodnika?

O tym porozmawiają przedstawiciele klubu SPR Pogoń Szczecin z młodzieżą w ramach projektu Młodzi Agenci. Zaproszeni są uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

Takiego spotkania w ramach projektu Młodzi Agenci jeszcze nie było! Zapraszamy młodzież, szczególnie uczniów szkół ponadgimnazjalnych, 17. października (wtorek) godz. 16.00, na spotkanie z przedstawicielami ekstraklasowego klubu piłki ręcznej kobiet SPR Pogoń Szczecin: Beatą Krawętkowską wiceprezesm klubu, Robertem Jakubowskim dyrektorem ds. marketingu klubu, oraz Agatą Cebulą kapitanem drużyny.

Temat: jak wygląda profesjonalny marketing, w profesjonalnym klubie sportowym, a jak promocja samego zawodnika.

Warto przyjść. Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Szczecińskiej Agencji Artystycznej, al. Wojska Polskiego 64 w Szczecinie.

Projekt Młodzi Agenci realizowany jest od  1,5 roku, przez Szczecińską Agencję Artystyczną. Ma na celu poznanie i nabycie przez młodych, umiejętności w realizacji zadania pt. Jak dobrze przygotować wydarzenie?

To wszystko wsparte szkoleniami np. z zakresu zasad komunikacji, własnej prezentacji, spotkania z osobami mającymi ogromne doświadczenie przy organizacji wielkich imprez. Przez ten czas odbyło się już szereg spotkań, z osobami zajmującymi się zawodowo marketingiem, PR-em, dziennikarstwem, fotoreportażami, czy też oświetleniem.

Źródło: szczecin.eu