Echo Tablica

Konkursy

Echo Szczecina

09.11.2017

Konkurs Zespołów Młodszego Sortu daNUTA już w grudniu!

Konkurs Zespołów Młodszego Sortu daNUTA już w grudniu!
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Ogrody Kultury zapraszają na kolejny przegląd muzyczny daNUTA.

Pierwsza edycja, odbyła się w maju 2017 roku w Piwnicy Kany i przyniosła zwycięstwo zespołowi Missing Link! Po raz kolejny młodych, zdolnych muzyków daNUTA szukać będzie 1 i 2 grudnia!

Jeśli gracie w amatorskim zespole i chcielibyście nagrać EP w profesjonalnym studiu stańcie do rywalizacji o główną nagrodę! Nieważne jaki styl muzyczny jest Waszym ulubionym, nieważne ile macie lat i skąd pochodzicie - daNUTA czeka na Was wszystkich!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24 listopada 2017.
Formularz oraz regulamin znajdziecie pod adresem http://danuta.ogrodykultury.pl/

Pierwszy etap przeglądu polega na przesłaniu próbki Waszej muzyki - może to być amatorsko lub profesjonalnie zarejestrowany utwór, live z koncertu albo inna, wybrana przez Was forma - która oceniona zostanie przez specjalnie powołane do tego jury. Osiem wyróżnionych grup (solistów, instrumentalistów, zespołów) przejdzie do drugiego etapu i zaprezentuje się w Piwnicy Kany już 1 grudnia. W trakcie koncertu, trwającego 30 minut, jury zwróci uwagę na charyzmę, profesjonalizm, poziom muzyczny, a także organizację pracy, czyli m.in. długość oraz sprawność montażu i demontażu. Widownia również wyda swój werdykt przyznając Nagrodę Publiczności. Do trzeciego etapu, czyli koncertu finałowego, przejdzie trzech wykonawców, którzy 2 grudnia ponownie zagrają, tym razem pełnowymiarowy, koncert w Piwnicy Kany. Jury wybierze nalepszy band lub wykonawcę i nagrodzi ich możliwością nagrania, mixu i masteringu EP.

Kiedy: 1 - 2.12.2017,
Gdzie: Piwnica Kany, pl. św. św Piotra i Pawła ⅘, Szczecin

Organizatorem Konkursu Zespołów Młodszego Sortu daNUTA są Ogrody Kultury.
Info: fb.com/daNUTA.music, ogrodykultury.pl, tel.: 798710112

Patronat honorowy:
Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz