Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

01.12.2017

Wielki Świąteczny Kiermasz Książek

Wielki Świąteczny Kiermasz Książek
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Prezent na Mikołajki? Prezent pod choinkę? Albo po prostu dobra książka, zakupiona wyłącznie dla przyjemności, zupełnie bez okazji…

Od 1 do 22 grudnia 2017 roku zapraszamy do sklepu w Muzeum Narodowym w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych (ul. Staromłyńska 27) na doroczny Świąteczny Kiermasz Książek. Z tej okazji specjalne rabaty, promocje i unikalne okazje! 
Sklep muzealny czynny jest w godzinach pracy Muzeum, czyli we wtorki, środy, czwartki oraz soboty od 10.00 do 18.00, w piątki i niedziele od 10.00 do 16.00. W poniedziałki – nieczynne. 

W ofercie muzealnego sklepu znajduje się duży wybór pozycji książkowych na temat sztuki, w tym albumy malarstwa, oraz publikacje poświęcone archeologii, etnografii, numizmatyce oraz historii. Zainteresowanych dziejami Szczecina i Pomorza Zachodniego z pewnością zainteresuje duży wybór książek o ciekawostkach i sekretach miasta i regionu. Gros pozycji to także szczecińskie pamiątki (w tym dedykowane Muzeum produkty od Szczeciński Town Shop) oraz muzealne gadżety, związane z wystawami stałymi i czasowymi. 

Świąteczny Kiermasz Książek w Muzeum Narodowym w Szczecinie to doskonała okazja, żeby uzupełnić swoją bibliotekę, a także wybrać ciekawe prezenty dla najbliższych z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Publikacje Wydawnictwa Muzeum Narodowego w Szczecinie znajdziecie u nas w specjalnych, obniżonych cenach, nie zabraknie też drobnych upominków dla gości naszego sklepu.

Źródło: Muzeum Narodowe w Szczecinie