Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

04.12.2017

Truskawkowe Mikołajki

Truskawkowe Mikołajki
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Wycieczką do fabryki cukierków i czekolady świętować będziemy Mikołajki z Centrum Żeglarskim.

Wycieczkę poprzedzi wspólna zabawa na przystani przy ul. Przestrzennej w Szczecinie.

Mikołajkowa zabawa dla najmłodszych potrwa aż na dwa dni. Najpierw, 9 grudnia o godz. 11.00, spotykamy się w sali konferencyjnej Centrum Żeglarskiego przy ul. Przestrzennej 19.

Tam na dzieci czekać będą świąteczni animatorzy oraz Mikołaj z upominkami. W programie gry, zabawy i konkursy, malowanie buziek, dekorowanie pierniczków, słodki poczęstunek. Wspólne świętowanie potrwa ok. 2,5 godziny. 

Wstęp wolny, nie tylko dla podopiecznych Centrum. Zapraszamy wszystkie dzieci!

Dzień później, 10 grudnia, chętni wyjadą do Truskawkowego Miasteczka w Koserow. Startujemy o godz. 9.00 z parkingu przy Teatrze Lalek Pleciuga. Pierwszym przystankiem na trasie mikołajkowej wycieczki będzie Wyspa Uznam i nadmorskie Ahlbeck, gdzie dzieci przespacerują się po molo i plaży.

Następnie odwiedzimy fabrykę cukierków i czekolady, a więc Truskawkowe Miasteczko. Koserow, które położone jest około 25 km od Świnoujścia, oferuje cały szereg atrakcji.

Prócz mnóstwa pyszności (z truskawkami w roli głównej) i pokazów wytwarzania czekolady, do dyspozycji odwiedzających jest także małpi gaj i park rozrywki. Zabawa zakończy się wieczorem. Powrót do Szczecina zaplanowany jest ok. godz. 20.00.

Koszt wycieczki to 110 zł /os. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Zapisy poprzez elektroniczny system Centrum Żeglarskiego: https://cz.erk24.pl/edziekanat/index.php

Zachęcamy do wspólnej, mikołajkowej zabawy z Centrum Żeglarskim!

Źródło: szczecin.eu