Echo Tablica

Newsy

Echo Szczecina

05.12.2017

Świąteczny tramwaj pełen niespodzianek

Świąteczny tramwaj pełen niespodzianek
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Przypominamy, że już w środę 6 grudnia perełka szczecińskiej komunikacji wraca na trasę.

Ma ponad 50 lat i choć czasy świetności dawno za sobą, to nadal budzi duże zainteresowanie i sprawia, że nikt nie przechodzi obok niego obojętnie. Teraz wyjedzie na trasę w świątecznym wydaniu. Wagon historyczny z czapką św. Mikołaja i sznurami świetlnymi pojawi się 6 grudnia. Znów będzie można nim jeździć za darmo przez 5 wybranych dni.

Wszystkich, którzy chcą poczuć magię świąt zachęcamy do skorzystania z wyjątkowego kursu wagonem historyczny. Jest specjalne przystrojony światełkami, na dachu zamontowana jest czapka Mikołaja. W tym roku wprowadziliśmy lekkie zmiany w jego wyglądzie. Jakie? Zachęcamy mieszkańców naszego miasta, żeby sprawdzili sami! Tym bardziej, że 6 grudnia przygotowaliśmy dla pasażerów dodatkowe niespodzianki.

Przez pierwszą godzinę w tramwaju będzie można spotkać prezydenta Piotra Krzystka.

Darmowy tramwaj świąteczny pojedzie następującą trasą: Dworcowa – Brama Portowa – pl. Kościuszki – Boh. Warszawy – pl. Gałczyńskiego – Al. Wojska Polskiego – pl. Szarych Szeregów – pl. Grunwaldzki – pl. Rodła – Matejki Filharmonia – pl. Żołnierza Polskiego – Brama Portowa – Wyszyńskiego – Dworcowa. Odjazdy z ulicy Dworcowej: 15:50; 16:40; 17:30; 18:20; 19:10. Na kurs wyjątkowym tramwajem zapraszamy 6, 8, 15, 22 i 29 grudnia od godziny 15:50 do 20:00.

Źródło: szczecin.eu