Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

27.12.2017

Zacznij nowy rok zdrowo i swingowo

Zacznij nowy rok zdrowo i swingowo
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

W poniedziałek 1 stycznia 2018 r. odbędzie się pierwsza potańcówka w nowym roku. Szczecin Jazz zaprasza wszystkich chętnych na godz. 13.00 do Teatru Letniego im. Heleny Majdaniec w Szczecinie.

Zatańczyć swing krokiem kujawiaka. To nie możliwe? Z ekipą Szczecin Jazz wszystko jest możliwe! Zespół Pieśni i Tańca "Szczecinianie" i swing dancerzy  "Lindy Hop Szczecin" tanecznym krokiem do muzyki jazzmana Sylwka Ostrowskiego powitają nowy rok. Zaproszeni są wszyscy.

Zacznij nowy rok bez bolącej głowy. Zdrowo i swingowo - zachęca pogodnie Sylwester Ostrowski i dodaje: Denerwujesz się sam na siebie że za dużo zjadłeś na święta? No trudno, tak już jest. Ale 1 stycznia wstawaj i z nami dawaj taneczny krok w nowy rok. Z kolei szef "Szczecinian" Krzysztof Kamiński śmiejąc się dodaje - Zatańczymy i nauczymy wszystkich chętnych kujawiaka, oberka i mazura do swingowych dźwięków, które zagra Sylwka rura!.

Przypomnijmy, iż Szczecin Jazz przyzwyczaił nas już do nietypowych, happeningów promujących dobrą muzykę i festiwal. W ramach hasła "Jazz comes to you" odbyły się już "Jazz na łyżwach", "Jazzowa domówka", "Baby Jazz" i wiele innych wydarzeń.

Zapowiedź video: http://bit.ly/2CJO511

Źródło: szczecin.eu