Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

28.12.2017

Zacznij ciekawie nowy rok

Zacznij ciekawie nowy rok
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

To będą intensywne dni. Taneczno-śpiewająca zabawa sylwestrowa na Jasnych Błoniach i pierwsza potańcówka z Szczecin Jazz.

31 grudnia 2017 r. Tanecznie i śpiewająco w Nowy Rok

Mnóstwo hitów, świetna zabawa, tradycyjnie o północy zaplanowany pokaz sztucznych ogni, życzenia od mieszkańców, ścianka do robienia sweet foci. Rok 2018. szczecinianie przywitają na Jasnych Błoniach. Zapraszamy!  

Zabawę noworoczną rozkręci dwóch szczecińskich DJ’ów, mistrzów winylowej magii, którzy specjalnie na okoliczność Sylwestra zagrają w duecie: Jazzek b2b Miqro. Towarzyszyć im będzie Dziubee Drummer – robiący wyjątkowe show na najróżniejszych instrumentach perkusyjnych. Po drodze swoimi dźwiękami zaczaruje nas LOKA, roztańczy zespół VIDEO, a energetycznie zakończy uwielbiany przez szczecińską publiczność C-Bool.

Wszystko to okraszone pokazem sztucznych ogni.

31 grudnia 2017 r.,  niedziela, Jasne Błonia

Program:

21.00 Jazzek b2b Miqro plus Dziubee Drummer

21.45 koncert LOKA

22.45 Jazzek b2b Miqro plus Dziubee Drummer

22.55 koncert VIDEO

24.00  pokaz sztucznych ogni

00.10 C-BooL

ok 1.00 zakończenie imprezy

1 stycznia 2018 r. Taneczny krok w nowy rok!

W poniedziałek 1 stycznia 2018 r. odbędzie się pierwsza potańcówka w nowym roku. Szczecin Jazz zaprasza wszystkich chętnych na godz. 13.00 do Teatru Letniego im. Heleny Majdaniec w Szczecinie. Zatańczyć swing krokiem kujawiaka. To niemożliwe? Z ekipą Szczecin Jazz wszystko jest możliwe!

Zespół Pieśni i Tańca "Szczecinianie" i swing dancerzy "Lindy Hop Szczecin" tanecznym krokiem do muzyki jazzmana Sylwka Ostrowskiego powitają nowy rok. Zaproszeni są wszyscy.

Zacznij nowy rok bez bolącej głowy. Zdrowo i swingowo - zachęca pogodnie Sylwester Ostrowski i dodaje: Denerwujesz się sam na siebie że za dużo zjadłeś na święta? No trudno, tak już jest. Ale 1 stycznia wstawaj i z nami dawaj taneczny krok w nowy rok.

Z kolei szef "Szczecinian" Krzysztof Kamiński śmiejąc się dodaje - Zatańczymy i nauczymy wszystkich chętnych kujawiaka, oberka i mazura do swingowych dźwięków, które zagra Sylwka rura!.

Przypomnijmy, że Szczecin Jazz przyzwyczaił nas już do nietypowych, happeningów promujących dobrą muzykę i festiwal. W ramach hasła "Jazz comes to you" odbyły się już "Jazz na łyżwach", "Jazzowa domówka", "Baby Jazz" i wiele innych wydarzeń.

Źródło: szczecin.eu