Echo Tablica

Newsy

Echo Szczecina

07.02.2018

Oddaj swój głos na bulwar

Oddaj swój głos na bulwar
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Jeszcze tylko do niedzieli można głosować na Nabrzeże Starówka w konkursie Property Design Awards. Jeśli chcesz żeby szczeciński bulwar stał się najlepszą przestrzenią publiczną, nie czekaj i oddaj swój głos!

W konkursie biorą udział unikalne inwestycje, obiekty o wyjątkowej architekturze i przestrzenie pełne inspirującego designu. Plebiscyt ma na celu wyłonienie najlepszych projektów komercyjnych i publicznych ukończonych do końca 2017 roku w Polsce. Żeby zagłosować wystarczy wejść na stronę konkursu http://www.propertydesign.pl/awards/ Głosowanie trwa do 11 lutego.

O bulwarze

W ubiegłym roku nabrzeże przeszło gruntowną modernizację. Nowy bulwar rozpoczyna się pod Trasą Zamkową, biegnie pod dźwigozaurami w sąsiedztwie portu jachtowego i kończy się dużym placem. Wzdłuż całego deptaka zostały ustawione ławki i siedziska, kosze na śmieci, stojaki rowerowe, donice z drzewami oraz estetyczne lampy. Znalazł się tam także pas trawy. Przy Nabrzeżu znalazły się również cztery pomosty pływające dla żeglarzy.

Źródło: szczecin.eu