Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

13.02.2018

O dwóch takich co ukradną serca

O dwóch takich co ukradną serca
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Keyon Harrold i Pharoahe Monch, mistrz trąbki i niezależny raper, wystąpią 1. marca w Trafostacji Sztuki. Koncert odbędzie się w ramach festiwalu Szczecin Jazz 2018.

Będzie magicznie. Dla towarzyszących im muzyków, będzie to próba generalna przed Oskarową galą, na której wystąpią.

Keyon Harrold- trębacz, producent muzyczny, aranżer, songwriter. Nazwany przez Wyntona Marsalisa „przyszłością trąbki”.

Jeden z najbardziej obiecujących trębaczy młodego pokolenia. Gra jazz, R&B, pop, gospel, blues i hip-hop. Koncertował i nagrywał płyty z największymi artystami i zespołami z całego świata m.in. Jay-Z, Beyonce, Common, Erykah Badu, Lauryn Hill, Rihanna, Gregory Porter, D’Angelo oraz Billy Harper, Robert Glasper czy 50cent. Jest współtwórcą albumu „Night Black Summer” autorstwa ikony R & B Maxwell, która zdobyła dwie nagrody Grammy. Kolejnym wielkim sukcesem Harrolda jest nagranie ścieżki trąbki w filmie “Miles Ahead” o Milesie Davisie w reżyserii Don Cheadle.

Ciekawym jest również fakt, iż Keyon wygrał w Szczecinie w 2004 konkurs improwizacji “Zmagania Jazzowe”. W pracach przy albumie “The Mugician” udział wzięli m.in.: Gary Clark, Jr., Bilal, Big K.R.I.T., Pharoahe Monch, Guy Torry, Robert Glasper, Georgia Ann Muldrow, Darin Atwater oraz James Poyser.

Pharoahe Monch amerykański raper i producent muzyczny. Jego twórczość wymyka się jakimkolwiek ramom, jest artystą niezależnym. Jego muzyka charakteryzuje się inteligencją, nie pozbawiona ostrego, mocnego brzmienia. Zdobywca Grammy za soundtrack do filmu Miles Ahead.

1. marca, godz. 20.00 
Keyon Harrold „The Mugician” feat. Pharoahe Monch 
Trafostacja Sztuki Jazz/R'n'b/Hip hop/Soul

Bilety: 90 zł http://bit.ly/2HcJh7E

Źródło: szczecin.eu