Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

13.03.2018

Weź udział w spotkaniu „Pod Platanami”

Weź udział w spotkaniu „Pod Platanami”
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Już dziś zapraszamy prężnie działające i ambitne organizacje pozarządowe do zgłaszania swojego udziału w XVII Szczecińskim Spotkaniu Organizacji Pozarządowych „Pod Platanami”, które odbędzie się 27 maja 2018 r. tradycyjnie na Jasnych Błoniach.

Organizacje zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu, prezentacją swojej działalność na stoisku wystawienniczym, jak również promocją swoich działań prosimy o przesyłanie zgłoszeń do Biura Organizacyjnego Imprezy w terminie do 11 maja 2018 r.

   pocztą na adres: Szczeciński Inkubator Kultury, al. Wojska Polskiego 90, 70-482 Szczecin,
 pocztą elektroniczną na adres: platany@twiks.pl lub dostarczyć osobiście do Biura Organizacyjnego Imprezy w dni robocze w godz. 10:00-16:00, 
Szczeciński Inkubator Kultury, al. Wojska Polskiego 90, 70-482 Szczecin, tel. 91 424 04 64, tel. kom. 783 950 930,
Jak co roku dla najciekawszych stoisk oraz aktywnych uczestników spotkania do wygrania atrakcyjne nagrody.

Spotkanie „Pod Platanami” organizowane jest w ramach Tygodnia Inicjatyw Pozarządowych. Organizatorami wydarzenia są: Urząd Miasta Szczecin oraz szczecińskie organizacje pozarządowe: Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Kulturalno-Społecznych „TWIKS”, Fundacja SEKTOR 3, Stowarzyszenie Media Dizajn.

Więcej informacji dotyczących wydarzeń oraz formularze zgłoszeniowe znajdziecie Państwo na  stronie www.platany.org oraz www.platany.szczecin.pl

Źródło: szczecin.eu