Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

15.03.2018

Zapraszamy na Bud-Gryf!

Zapraszamy na Bud-Gryf!
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Odliczamy już godziny do otwarcia hal Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ul. Struga, w których od piątku do niedzieli prezentować się będą wystawcy z branż budowlanej, remontowej, energetycznej i wnętrzarskiej. Targi Bud-Gryf & Home rozpoczną się 16 marca o godz. 10.00. Wstęp wolny!

Podczas trzech dni na odwiedzających targi czekać będzie blisko 180 wystawców na ponad 130 stoiskach. Prezentacje produktów i usług rozpoczną się w piątek o godz. 12.00 i potrwają do 17.00.

Także w piątek, w godzinach od 10.00 do 14.30, odbędzie się XI Konferencja OZE „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju”. Chętnych do uczestnictwa w panelu zapraszamy do wcześniej rejestracji, bezpośrednio w hali MTS. W podobnych godzinach (10.00 – 15.30) trwać będzie Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna, która umożliwi przedsiębiorcom nawiązanie cennych kontaktów biznesowych.

Oficjalne otwarcie targów zaplanowane zostało na godz. 12.20. Odbędzie się ono na scenie wewnątrz hali wystawienniczej. Wystawców i pierwszych gości powita m.in. Ireneusz Nowak, Prezes spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia, która odpowiada za organizację wydarzenia.

Pierwszy dzień Bud-Gryfu to także dobrze wystawcom znany konkurs „Wyróżniony Wyrób“. Od rana zgłoszone do rywalizacji stoiska odwiedzać będzie komisja konkursowa, która zadecyduje, które produkty w tym roku zasługują na wyróżnienie. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród zaplanowane jest na godz. 17.15, zaraz po zamknięciu targów dla odwiedzających.

Piątek to także pierwszy dzień remontu targowego pokoju w ramach strefy Pimp Your Room. Od 14.00 do 15.30 wspólnie ze specjalistami zajmiemy się przygotowaniem pomieszczenia, które w niedzielę, po serii prac ekspertów z różnych branż, stanie się gotowym do zamieszkania pokojem. Szczególnie zachęcamy do odwiedzenia strefy tych, którzy planują budowę lub remont i chcą się ustrzec najczęściej popełnianych błędów.

Od 12.00 do 17.00 do dyspozycji targowych gości będzie także Strefa Ergonomii, gdzie odbywać się będą pokazy i konkursy dla gości. To tam dowiemy się, jak przygotować przestrzeń biurową, magazynową czy socjalną tak, by była ona bezpieczna i wygodna dla pracownika.

Na terenie targów powstanie także Strefa Piwna, w której spróbować będzie można m.in. Piwa Budowlańca stworzonego specjalnie na nasze wydarzenie. Strefa, przygotowana wraz ze znanym już naszym mieszkańcom Szczecin Beer Festem, znajdzie się zarówno w samej hali, jak i tuż przed wejściem. Tak, by po wędrówce między stoiska usiąść, chwilę odpocząć i spróbować różnorodnych piw kraftowych. Partnerem strefy jest Markiz Serwis i Spa Ogrodowe.

Gdy starsi będą odpoczywali, młodsi zamienią się w naukowców! Najmłodszych bud-gryfowych gości zapraszamy do wspólnego eksperymentowania w Strefie Małego Inżyniera. To tam udowodnimy, że nauka może być nie tylko niezwykle interesująca, ale także potrafi zaskoczyć różnorodnością barw! Na dzieci czekać będzie także kącik pełen kolorowanek, kredek i klocków oraz warsztaty z Twórczą Cytrynką, podczas których najmłodsi własnoręcznie przygotują kolorowe, słodkie lizaki, cukierki i inne pyszności.

Pełny program targów: http://zegluga.szn.pl/pl/wydarzenia/2018/bud-gryf-home-2018/program

Plan hali, rozstawienie stoisk i wykaz wystawców: http://zegluga.szn.pl/pl/wydarzenia/2018/bud-gryf-home-2018/plan-hali

Targi Bud-Gryf & Home [16-18 marca 2018]:
piątek > 12.00 – 17.00
sobota > 10.00 – 17.00
niedziela > 10.00 – 17.00

Źródło: szczecin.eu