Echo Tablica

Newsy

Echo Szczecina

20.03.2018

Sesje na jachtach

Sesje na jachtach
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Centrum Żeglarskie wyszło naprzeciw licznym pytaniom szczecinian i turystów i przygotowało ofertę udostępnienia jachtów na potrzeby sesji zdjęciowych.

Teledyski, sesje ślubne, fotografie artystyczne czy spoty reklamowe – wszystko to od teraz można zrealizować na pokładach szczecińskich jednostek.

Niejednokrotnie zdarzało się, że fotografowie i filmowcy – profesjonaliści i amatorzy – kierowali do Centrum Żeglarskiego prośby o udostępnienie pokładów na potrzeby sesji. Do tej pory każdy taki wniosek rozpatrywany i wyceniany był indywidualnie. Od teraz oferta wynajmu żeglarskich scenerii do zdjęć i filmów jest spisana i otwarta dla każdego zainteresowanego.

Sesje mogą być realizowane na jachtach Centrum Żeglarskiego: Dar Szczecina, Magnolia, Zryw i Urtica z możliwością wypłynięcia na Jezioro Dąbie i w okolice Wałów Chrobrego. Pięć godzin na pokładzie wraz z opieką kapitana kosztuje 500 zł.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z CŻ: 

biuro@centrumzeglarskie.pl, tel. 91 460 08 44. Możliwości są oczywiście zależne od kalendarza rejsów i regat, w których uczestniczą jednostki.

Co ciekawe, jachty Centrum Żeglarskiego (ale nie tylko) wykorzystywane były już w niestandardowy sposób. Niedawno zakochana para zabukowała jeden z wakacyjnych terminów na… powiedzenie „TAK”. Na pokładzie pojawi się zatem urzędnik stanu cywilnego, który udzieli narzeczonym ślubu. Podobna ceremonia odbyła się już na jednym z prywatnych jachtów dwa lata temu, w NorthEast Marinie, podczas Dni Morza_Sail Szczecin.

Źródło: szczecin.eu