Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

29.03.2018

Innowacje w drodze do Szczecina

Innowacje w drodze do Szczecina
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

W środę, 11.04.2018 roku odbędzie się kolejne wydarzenie z serii innoSHARE’18 on the road: Meetups organizowane przez Fundację Polska Innowacyjna oraz Innovation Forum Poland.

Startujemy o godzinie 16:30 w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT, które mieści się przy ulicy Jagiellońskiej 20- 21. Na początku odbędzie się rejestracja uczestników, a oficjalne rozpoczęcie Meetupu nastąpi o godzinie 17.00. Całe spotkanie potrwa 3 godziny. Wstęp WOLNY!

Na wydarzeniu zostaną poruszone w formie paneli dyskusyjnych, wywiadów oraz krótkich prezentacji takie tematy jak:
• Jak tworzyć startupy i spin-offy z nauki oraz badań?
• Współpraca naukowiec-inwestor. Jak wspólnie komercjalizować i internacjonalizować projekty badawczo-rozwojowe?
• Finansowanie i wsparcie rozwoju startupów R&D, spin-offów i komercjalizacji badań.

Pitch Startuupu wygłosi Łukasz Skryplonek z Idealeash – wynalazca nowatorskiej smyczy dla psów. W panelu ekspertów na temat finansowania i wsparcia rozwoju startupów wezmą udział: Robert Michalski (ZARR), Maciej Monkiewicz (BizUP) oraz Jakub Fijewski (Alfabeat VC).

Pełen program wydarzenia na stronie:
http://meetups.innoshare.pl/szczecin/
Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco:
https://www.facebook.com/events/166735830643389/

Czym jest InnoSHARE’18 on the road: Meetups i do kogo jest kierowane?
Jest to cykl 15 wydarzeń w Polsce oraz 10 wystąpień za granicą, które dają ich uczestnikom możliwość spotkania ludzi, którzy stworzyli lub rozwijają firmy oparte na badaniach, nauce, nowych technologiach, skorzystania z wiedzy i doświadczeń zaproszonych ekspertów i praktyków oraz poznania przedstawicieli Fundacji Polska Innowacyjna i nawiązania współpracy.

W naszych wydarzeniach udział może wziąć każdy (wstęp wolny). Wystarczy tylko wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na naszej stronie, http://meetups.innoshare.pl/szczecin/ .
W szczególności zapraszamy doktorantów, młodych naukowców, pracowników z działów badawczo- rozwojowych z MŚP, liderów opinii naukowej, startupy wysokich technologii z komponentem R&D oraz organizacje i instytucje otoczenia biznesu i innowacji, jednostki miejskie związane z rozwojem i planowaniem strategii współpracy biznesu z nauką lub nauki z biznesem.

Więcej informacji
http://meetups.innoshare.pl/
http://www.polandinnovative.com/