Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

04.04.2018

Dni Skandynawskie dla biznesu

Dni Skandynawskie dla biznesu
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Panele z udziałem ekspertów, warsztaty tematyczne oraz spotkania dla przedsiębiorców – to najważniejsze wydarzenia dla przedstawicieli biznesu, które odbędą się podczas V jubileuszowej edycji Dni Skandynawskich.

Dni Skandynawskie to coroczne wydarzenie organizowane w Szczecinie, które jest traktowane jako aktywna oraz interdyscyplinarna platforma współpracy pomiędzy Polską a Skandynawią.

W ramach tegorocznej edycji zapraszamy 11 maja do Trafostacji Sztuki  do udziału w Scandinavian Business Connect, czyli spotkaniu skierowanym do ludzi biznesu, z ciekawymi panelami eksperckimi dot. inwestycji i kreowaniu przestrzeni publicznej, oraz warsztatami ukierunkowanymi na rozwój kompetencji międzykulturowych. W ramach Scandinavian Business Connect odbędą się:

Speed business meeting – seria bezpośrednich spotkań, podczas których będą Państwo mieli okazję przedstawić krótko swoją firmę, opowiedzieć o oferowanych usługach, wymienić się wizytówkami, nawiązać nowe kontakty, pozyskać nowych klientów, dostawców czy inwestorów.

Spotkania z ekspertami – do Państwa dyspozycji będą przedstawiciele m.in. PAiH, ARP, SPCC, przedstawiciele spółek miejskich odpowiedzialnych za największe inwestycje w mieście.

Panel merytoryczny – planowanie i zarządzanie przestrzenią, gdzie obok prezentacji realizowanych projektów inwestycyjnych i architektonicznych przedstawione zostaną przykłady skandynawskich rewitalizacji z włączeniem zintegrowanych działań na rzecz społeczności lokalnej.

Warsztaty – spotkania dotyczące międzykulturowości, spotkania organizowane 
i prowadzone przez przedstawicieli SPCC, szkolenie dotyczące realizacji usług 
na rynkach skandynawskich.

Strefa HR – liczne spotkania z czołowymi specjalistami od zarządzania kapitałem ludzkim

Zachęcamy do zarejestrowania się na wydarzenie poprzez formularz na stronie: www.ds.szczecin.eu/rejestracja bądź przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres ds@um.szczecin.pl. Rejestracja potrwa do 23 kwietnia br.

www.ds.szczecin.eu

Źródło: szczecin.eu