Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

09.04.2018

Zjazd Dużych Rodzin - ruszyły zapisy

Zjazd Dużych Rodzin - ruszyły zapisy
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

W pierwszy czerwcowy weekend w Szczecinie odbędzie się VI Zjazd Dużych Rodzin. Dziś ruszyły zapisy na to wyjątkowe wydarzenie.

Zjazd Dużych Rodzin to ogólnopolskie, trzydniowe spotkanie, na które zaproszone są rodziny z co najmniej trójką dzieci. W 2018 roku organizatorami są: Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus” oraz Miasto Szczecin.

Rodziny, które przybędą do Szczecina w dniach 1-3 czerwca br., będą miały możliwość uczestniczenia w wielu ciekawych zajęciach, pośród których z całą pewnością każdy uczestnik Zjazdu znajdzie coś dla siebie. Co ważne w programie wydarzenia, nie zabraknie również spotkań otwartych, w których będą mogli wziąć udział wszyscy mieszkańcy Szczecina. Jednym z nich będzie corocznie organizowany w naszym mieście festyn rodzinny „Szczecin przyjazny Rodzinie”.

Tegoroczny, szósty już Zjazd Dużych Rodzin będzie wyjątkowy. Wszystko za sprawą tego, iż wezmą w nim udział również rodziny z całej Europy, należące do Europejskiej Konfederacji Dużych Rodzin (ELFAC).  Z uwagi na jego europejski charakter, organizatorzy spodziewają się przybycia w sumie około 1300 uczestników.

Już dziś ruszyły zapisy na szczecińską edycję Zjazdu Dużych Rodzin. Wszelkie szczegóły dotyczące tego procesu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej Związku Dużych Rodzin „Trzy Plus”: http://zjazd.3plus.pl/.

Nadrzędnym Celem Zjazdu Dużych Rodzin  jest integracja rodzin wielodzietnych. Organizatorzy pragną również wspierać działania w obszarze polityki rodzinnej i tworzyć pozytywny obraz Dużej Rodziny.

Szczeciński Zjazd Dużych Rodzin został objęty Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy oraz Małżonki Prezydenta Agaty Kornhauser-Dudy.

Źródło: szczecin.eu