Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

10.04.2018

Galeria Szpargałek – kolejna odsłona. Zapraszamy

Galeria Szpargałek – kolejna odsłona. Zapraszamy
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Już w środę o godzinie 11 kolejna odsłona Galerii Szpargałek.

Będzie to gratka dla poszukiwaczy okazji, ponieważ przez ostatnie dwa tygodnie do Ekoportu trafiły setki nowych przedmiotów.

Ekoport przy ulicy Arkońskiej bez wątpienia stał się prawdziwym hitem. Nie dość, że można przynosić do niego odpady, jest zupełnie ekologiczny, z baterii słonecznych odzyskiwana jest w nim energia oraz odzyskiwana jest także woda z deszczówki, to na dodatek przyjmuje rzeczy użyteczne – takie, które nam już się nie przydadzą, a mogą sprawić radość innym. Z takiej możliwości korzysta coraz więcej osób.

- Do ośmiu szczecińskich Ekoportów mieszkańcy Szczecina przynoszą mnóstwo zabawek, elementów wyposażenia wnętrz, mebli itp. Itd., które trafiają później na półki Galerii - mówi Andrzej Kus, rzecznik prasowy miasta ds. gospodarki komunalnej i ochrony środowiska.- Darczyńcy wiedzą, że tym samym pomagają potrzebującym ludziom. Całkowity dochód trafia bowiem do organizacji pożytku publicznego.

W środę o godzinie 11 będzie kolejna okazja, by znaleźć coś dla siebie. Mamy rowery, piękne porcelany, rowery, obrazy i setki innych ciekawych rzeczy. Wszystkie już teraz można zobaczyć na stronie www.ekoporty.szczecin.pl

Zapraszamy!

Źródło: szczecin.eu