Echo Tablica

Newsy

Echo Szczecina

11.04.2018

Zostań członkiem załogi i dołącz do Żeglarskiej Reprezentacji Szczecina

Zostań członkiem załogi i dołącz do Żeglarskiej Reprezentacji Szczecina
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Fryderyk Chopin, Dar Szczecina i Utrica czekają na swoją załogę.

Szczecińskie Centrum Żeglarskie poszukuje 79 śmiałków, którzy już w te wakacje dołączą do Żeglarskiej Reprezentacji Szczecina w regatach The Tall Ships Races 2018 i przeżyją prawdziwą morską przygodę.

Tegoroczne regaty rozpoczną się w duńskim Esbjerg, skąd załogi popłyną do norweskiego Stavanger, a swoje żeglarskie zmagania zakończą w holenderskim Harlingen.

Jeśli potrafisz tworzyć zgrany zespół, lubisz aktywny wypoczynek nad wodą, chcesz zaznać prawdziwej przygody i poznać nowych przyjaciół, zgłoś się do udziału w regatach. Rekrutacja do Żeglarskiej Reprezentacji Szczecina będzie trwać do 08.05.2018 r.

Poszukiwane są osoby z doświadczeniem żeglarskim, ale również takie, które nie pływały nigdy na jachtach. Żeby dołączyć do reprezentacji trzeba spełnić pewne warunki. W rekrutacji pierwszeństwo będą miały osoby w grupie wiekowej od 15 do 25 lat. Szczecińskie Centrum Żeglarskie szuka osób, które mieszkają, pracują, lub uczą się w Polsce. Posiadają zdolności artystyczne, sportowe lub żeglarskie. Są odpowiedzialne, kreatywne, otwarte na ludzi, mają dobry stan zdrowia, znają języki obce w stopniu komunikatywnym i potrafią pływać wpław.

Podczas wielu godzin spędzonych na morzu każdy członek załogi pozna uroki żeglarstwa oraz będzie uczestniczyć w wachtach nawigacyjnych, bosmańskich, kambuzowych i trapowych. The Tall Ships Races to świetna okazja do odkrywania nowych kultur, innych tradycji, nawiązywania nowych znajomości i poznawania języków obcych.

Aby wziąć udział w rekrutacji należy odwiedzić stronę internetową www.ttsr.eu i wejść w zakładkę reprezentacja. Tam znajdują się szczegółowe warunki udziału, regulamin oraz cennik. Miasto Szczecin pokrywa część kosztów rejsów odbywających się w ramach The Tall Ships Races 2018.

Pytania dotyczące rekrutacji można również kierować na adres mailowy: reprezentacja@centrumzeglarskie.pl lub pod numerem telefonu  +48 91 460 08 44 wew. 22.

Nie przegap okazji i wystartuj w regatach w barwach Szczecina!

Źródło: szczecin.eu