Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

12.04.2018

SDK POLAND 2018. Przed nami niesamowite widowisko

SDK POLAND 2018. Przed nami niesamowite widowisko
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

14 kwietnia w Szczecinie odbędzie się szósta polska edycja międzynarodowego festiwalu tańca "streetdance" - "SDK POLAND 2018" - artystycznego projektu o międzynarodowej renomie.

To jedne z najbardziej prestiżowych turniejów tanecznych „streetdance" na świecie z jurorami i tancerzami z całego globu. Finał wydarzenia w Czechach każdego roku poprzedzają eliminacje, w tym roku odbywające się m.in. w Hongkongu, Tokio, Moskwie, czy Johanesburgu. Od 6 lat w tym gronie znajduje się również Szczecin. 

Od poprzedniej edycja festiwalu kontynuowany jest projekt „SDK Poland Junior”, gdzie oprócz kategorii Hip Hop Male, Hip Hop Female, Popping, House, All Styles 5vs5 odbędą się dodatkowe kategorie kierowane do najmłodszych uczestników poniżej 15 roku życia, tj. Hip Hop New Age, All Style New Age 2vs2, New Age Street Dance Show.

Zawody sędziować będą światowej klasy specjaliści w danych stylach, którzy przybędą do nas z Francji i Polski. Głównych wrażeń dostarczą nam tancerze walczący o miejsce na podium i wyjazd na zupełnie nowe finały do Czech (Brno) w 2019 roku.

Przed nami niesamowite widowisko i pokaz umiejętności, który na zawsze zostanie w Waszej pamięci!

Źródło: szczecin.eu