Echo Tablica

Newsy

Echo Szczecina

12.04.2018

Projekt „Street Art 2018” czas start!

Projekt „Street Art 2018” czas start!
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Do 30 czerwca 2018 r. czekamy na propozycje działań artystycznych, których celem będzie niwelacja błędów infrastrukturalnych poprzez sztukę ulicy.

- Kontynuujemy projekt, który został zapoczątkowany i zrealizowany w 2017 roku na terenie objętym rewitalizacją, czyli  w centrum  naszego miasta - mówi Jarosław Bondar, architekt miasta. – Tym razem będzie on skierowany w stronę potrzeb północnych dzielnic i tam m.in. będzie realizowany w 2018 roku . Zapraszamy do współpracy!

Szanse na realizacje mają propozycje działań twórczych, artystycznych, które w sposób trwały będą poprawiały estetykę i funkcjonalność wybranych miejsc w Szczecinie.

- Do współpracy i przedstawienia nam swoich pomysłów zapraszamy nie tylko profesjonalnych artystów, ale również organizacje i stowarzyszenia, które mają swój autorski pomysł na działanie związane ze sztuka ulicy  Street Art – dodaje Jarosław Bondar. – Wszystkie propozycje zostaną rozpatrzone, a najciekawsze i spełniające wszystkie wymogi zostaną zrealizowane.

Szczegóły, warunki oraz niezbędne informacje dostępne na stronie:

 http://bip.um.szczecin.pl/chapter_11368.asp

Źródło: szczecin.eu