Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

12.04.2018

#SzczecinKibicuje 13-15.04.2018 r.

#SzczecinKibicuje 13-15.04.2018 r.
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

To będzie weekend pełen sportowych wydarzeń! Warto uważnie prześledzić rozpiskę wydarzeń i zdecydować, na który mecz pójść. Zapraszamy!

Piątek, 13.04.2018:

Międzynarodowe Grand Prix w strzelectwie sportowym osób niepełnosprawnych /stadion przy ul. Litewskiej/

15.30 BAT Sierakowice - Ogniwo Controltec /półfinał 3. ligi koszykówki, hala przy ul. Twardowskiego/

17.30 Pogoń Szczecin - AP Pogoń Szczecin /CLJ U-17, Stadion ul. Twardowskiego, boisko nr 4/

18.00 KK Oleśnica - Medos MChKK Chełmno /półfinał 3. ligi koszykówki, hala przy ul. Twardowskiego/

Sobota, 14.04.2018:

Międzynarodowe Grand Prix w strzelectwie sportowym osób niepełnosprawnych /stadion przy ul. Litewskiej/

10.00 I turniej koszykówki na wózkach /hala SP 35 przy ul. Świętoborzyców/

11.00 Olimpia- AZS UJ Kraków /stadion przy ul. Bandurskiego/

11.00 Pogoń Szczecin - Odra Opole /CLJ U-19, stadion ul. Twardowskiego boisko nr 2/

11.30 BAT Sierakowice - KK Oleśnica /półfinał 3. ligi koszykówki, hala przy ul. Twardowskiego/

12.00 Salos Szczecin - Lechia Gdańsk /CLJ U-19, stadion przy ul. Tenisowej/

14.00 Ogniwo Controltec - Medos MChKK Chełmno /półfinał 3. ligi koszykówki, hala przy ul. Twardowskiego

15.00 Jeziorak- Osadnik Myślibórz /stadion Osiedle Kasztanowe/

16.00 Świt Skolwin - Centra Ostrów Wlkp. /stadion przy u. Stołczyńskiej/

16.00 Iskierka Szczecin - Ina Ińsko /stadion przy ul. Topolowej/*

17.00 Aquila Szczecin - Orzeł Grzędzice /stadion przy ul. Pomarańczowej/*

17.45 Jeziorak II Szczecin -Florek Trzeszczyn /stadion Osiedle Kasztanowe/

18.00 Hutnik II Szczecin - Chemik II /stadion przy ul. Nehringa/

18.00 Sandra Spa Pogoń- MKS Piotrcovianin Piotrków Tryb. /hala przy ul. Twardowskiego/

19.00 Ekstraliga Boksu Olimpijskiego /hala SDS przy ul. Wąskiej/

Niedziela, 15.04.2018:

10.00 Medos MChKK Chełmno - BAT Sierakowice /półfinał 3. ligi koszykówki, hala przy ul. Twardowskiego/

11.00 Trzy Wieże XC 2018 - zawody MTB /Park Leśny Zdroje - Jezioro Szmaragdowe/*

11.00 Wilki Morskie U-13 I -Kotwica 50 Kołobrzeg /hala SP 35 przy ul. Świętoborzyców/

11.00 Wilki Morskie U-13 II - KSKK I Koszalin /hala SP 56 przy ul. Malczewskiego/

12.00 Bukołaz 12K Biathlon - bieg łączony ze strzelaniem /Biuro zawodów ul. Skalista 24/

12.30 KK Oleśnica- Ogniwo Controltec /półfinał 3. ligi koszykówki, hala przy ul. Twardowskiego/

15.30 Pogoń Szczecin – Bruk-Bet Termalica Nieciecza /Stadion Miejski/

16.00 Pogoń 04 Szczecin - FC Toruń /futsal, hala przy ul. Twardowskiego/

Przed wydarzeniami oznaczonymi gwiazdką pojawi się ekipa #SzczecinKibicuje z darmowymi gadżetami dla fanów.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania!

Źródło: szczecin.eu