Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

15.05.2018

Młodzi Agenci wpadli na Kontrapunkt

Młodzi Agenci wpadli na Kontrapunkt
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Młodzi Agenci w ramach projektu pt. 73 lata w 73 dni w 73. filmach, odwiedzili z kamerą organizatorów 53. Przeglądu Małych Form Kontrapunkt.

Czy przegląd jest najstarszym tego typu wydarzeniem w Polsce, czy nie jest? O tym i o samym Kontrapunkcie opowiadają m.in. Marek Sztark i Daniel Źródlewski.

Zapraszamy do obejrzenia odcinka i do śledzenia kanału Młodym Okiem: https://bit.ly/2IjitGG

73 lata w 73 dni w 73. filmach

Przez 73 dni, na stronie www.saa.pl i na kanale YT Młodym Okiem można zobaczyć filmy, a w nich historię Szczecina widzianą Młodym Okiem.

W tym roku, a dokładnie 5. lipca, mijają 73 lata od kiedy Szczecin przeszedł w ręce polskiej administracji. W krótkich filmach Ola, Dawid, Maciej „Maced” i Konstancja będą przybliżać nam historię tych lat, widzianą ich oczami.

73 filmy, nagrania, montaż, scenariusz, wszystko przygotowane jest przez młodych ludzi. Wydarzenia wybrane zostały z książek:

„70 lat polskiego Szczecina. Kalendarium wydarzeń 1945-2015”, oraz z Kronik Szczecina, wydanych przez Urząd Miasta Szczecin.

Filmy będzie można obejrzeć aż do 5 lipca, na stronie www.saa.pl, w zakładce Młodym Okiem oraz na kanale YT Młodym Okiem https://bit.ly/2HH7buV,

Projekt realizowany jest przez Szczecińską Agencję Artystyczną.

Źródło: szczecin.eu