Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

15.05.2018

Galeria Szpargałek już w środę o godzinie 11

Galeria Szpargałek już w środę o godzinie 11
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Dzięki Szpargałkowi, do szczecińskich organizacji pożytku publicznego, trafiło już prawie 19 tysięcy złotych.

Już w środę, mieszkańcy będę mieli okazję dołożyć swoją kolejną cegiełkę. Zapraszamy do Ekoportu przy ulicy Arkońskiej, bo na półkach są setki „nowych” przedmiotów.

Po trzech tygodniach przerwy ponownie zapraszamy do Galerii Szpargałek znajdującej się w Ekoporcie przy ulicy Harcerzy. Tam na wszystkich czeka niespodzianka.

- Ponieważ do Galerii trafia coraz więcej przedmiotów uporządkowana została kolejna sala, w której można znaleźć różnego rodzaju „perełki” - mówi Andrzej Kus, rzecznik prasowy miasta ds. gospodarki komunalnej i ochrony środowiska. - Są będące ostatnio bardzo na topie meble z czasów PRL, mnóstwo zabawek, małe AGD, porcelany, przepiękne albumy i wydawnictwa itp.

Do tej pory, przez sześć śród funkcjonowania Galerii, mieszkańcy w zamian za przedmioty przekazali na konta organizacji pożytku publicznego prawie 19 tysięcy złotych.

Przypomnijmy, że na miejscu nie ma obrotu gotówką. Wybrane przedmioty można zabrać po wpłaceniu na konta organizacji wybranej kwoty i okazaniu pracownikowi Ekoportu dowodu wpłaty. Przedmioty wycenione są na maksymalnie 25 punktów, gdzie 1 punkt to równowartość złotówki.

Galeria będzie czynna w środę w godzinach 11-18.

Źródło: szczecin.eu