Echo Tablica

Newsy

Echo Szczecina

15.05.2018

Trwa nabór do sekcji żeglarstwa morskiego dla dorosłych

Trwa nabór do sekcji żeglarstwa morskiego dla dorosłych
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Ma na swoim koncie setki wypraw i ponad 50 lat. Magnolia zaprasza na swój pokład młodzież powyżej 18. roku życia.

Jeśli chcesz przeżyć wspaniałą przygodę i poznać żeglarstwo w teorii, a także w praktyce ta oferta jest jak najbardziej dla Ciebie. Nie musisz mieć doświadczenia żeglarskiego, ani patentu!

12 maja na malowniczo położonym Jeziorze Dąbie, Centrum Żeglarskie rozpoczęło 10. sezon swojej działalności. Maj to początek letnich żeglarskich przygód nie tylko dla dzieci. Jak co roku nie zapomnieliśmy o dorosłych, którzy marzą o zdobywaniu zakątków wodnych poukrywanych w rejonie Jeziora Dąbie.

Zajęcia w sekcji dla dorosłych odbywają się na wodzie w każdy czwartek od 16:00 do 19:00 oraz w niedzielę od 10:00 do 15:00. Potrwają do końca czerwca i wznowione zostaną we wrześniu.

Każdy z uczestników przejdzie ścieżkę edukacyjną od podstaw do poziomu żeglarza jachtowego. Program jest ułożony w taki sposób, aby każdy mógł w spokojnym tempie nauczyć się bezpiecznego żeglowania.

- Nasza oferta skierowana jest do tych, którzy jeszcze nigdy nie stali na pokładzie jachtu oraz tych, którzy pierwsze żeglarskie szlify mają już za sobą - mówi Mateusz Lipka, rzecznik prasowy Centrum Żeglarskiego. - Jeżeli posiadasz już patent żeglarski, a chcesz pogłębiać swoje umiejętności – jest to propozycja także dla Ciebie.

Miesięczny koszt zajęć wynosi 40 zł. Zapisy i dodatkowe informacje nt. oferty: rekrutacja@centrumzeglarskie.pl, tel. 91 460 08 44 wew. 14.

Nie przegapcie okazji i łapcie w żagle letni wiatr!

Źródło: szczecin.eu