Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

12.06.2018

Galeria Szpargałek: przedostatnia środa przed przerwą

Galeria Szpargałek: przedostatnia środa przed przerwą
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

W Galerii Szpargałek przy ulicy Arkońskiej ponownie są setki „nowych” przedmiotów. Zdecydowana większość z nich znajdzie właścicieli już jutro, kiedy to otwarte zostaną drzwi tego tajemniczego miejsca. Zapraszamy o godzinie 10.

Galeria Szpargałek ponownie zaprasza w swoje progi. Już jutro o godzinie 10 będzie można zabrać ze sobą dziesiątki, a nawet setki „nowych” przedmiotów.

Jednocześnie jest to okazja do wsparcia organizacji pożytku publicznego. W jaki sposób? Na miejscu nie ma obrotu gotówką. Wybrane przedmioty zabieramy po wpłaceniu na konta organizacji określonej kwoty i okazaniu dowodu wpłaty. Przedmioty wycenione są maksymalnie na 25 punktów, gdzie punkt to równowartość złotówki.

- Tym razem na półkach i w magazynie w Ekoporcie przy ulicy Harcerzy znajdziemy niemal nowe wózki dziecięce, przepiękne obrazy, porcelanę, fotele, albumy i mnóstwo innych atrakcyjnych przedmiotów - informuje Andrzej Kus, rzecznik prasowy miasta ds. gospodarki komunalnej i ochrony środowiska.- Przed dwoma tygodniami mieszkańcy oddali na cele charytatywne ponad 3 700 złotych, a łącznie ponad 25 000 złotych!

Galeria Szpargałek otwarta będzie jeszcze przez dwie środy – 13 czerwca oraz 27 czerwca. Później czeka ją miesięczna – wakacyjna przerwa i powróci ponownie, z tysiącami nowych „perełek”.

Źródło: szczecin.eu