Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

12.06.2018

Zaczynamy wspólne kibicowanie Polakom i nie tylko

Zaczynamy wspólne kibicowanie Polakom i nie tylko
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Na ten moment fani piłki nożnej czekają z niecierpliwością. 64 mecze, tysiące minut emocji, wspaniała atmosfera na trybunach - to wszystko staruje już w najbliższy czwartek.

32 kraje rozpoczną swoje zmagania na mundialu w Rosji i właśnie tego dnia otworzymy dla mieszkańców największą strefę kibica w mieście - na placu przed Netto Areną przy ul. Szafera.

Kibice będą mogli oglądać mecze na wielkim telebimie, wspólnie śledząc i dopingując biało – czerwonych i pozostałych uczestników piłkarskiego święta. Przed piłkarskim namiotem powstanie przestrzeń animacyjna – codzienna zabawa nie tylko dla dzieci.

Będzie m.in.: piłkarski dart, turniej piłkarzyków oraz okulary VR, dzięki którym poczujesz się jak prawdziwy bramkarz na wielkim stadionie. Poza tym przygotujemy m.in. turnieje na miniboisku, kreatywne gry i animacje.

Oczywiście nie zabraknie też malowania twarzy i piłkarskich gadżetów. Na meczach reprezentacji Polski można spodziewać się dodatkowych niespodzianek.

Wspólne kibicowanie to nie wszystko. W ofercie gastronomicznej znajdziemy hamburgery, grill, szaszłyki, zupy, sałatki, przekąski i oczywiście słodkości dla młodszych kibiców.

Strefa kibica będzie tętnić życiem przez cały mundial, kibice będą mogli obejrzeć w niej wszystkie mecze. Otwarcie strefy przewidziane jest na godzinę przed każdym spotkaniem zaś zamknięcie godzinę po. Wstęp do strefy oraz parking są darmowe.

Zapraszamy na mecz inauguracyjny Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Rosji 2018. 14 czerwca o godz. 17.00 Rosja zmierzy się z Arabią Saudyjską. Do naszej strefy będzie można przychodzić już od godz. 16.

Nasz zespół został wylosowany do grupy H, na pierwsze spotkanie Polskiej drużyny zapraszamy we wtorek, 19.06 o godzinie 17.00. Rywalem Polaków będzie drużyna Senegalu. Następnie 24.06 o godzinie 20.00 zmierzymy się z Kolumbią, a rozgrywki grupowe zakończymy w dniu 28.06 o godzinie 16.00 meczem przeciwko Japonii.

Ewentualne spotkanie w 1/8 fazy pucharowej to mecz w dniu 3 lipca przeciwko jednej z 2 najlepszych drużyn z grupy G, w której grają reprezentacje Anglii, Belgii, Panamy i Tunezji.

Więcej informacji oraz aktualności o strefie kibica znajdziecie na wydarzeniu na Facebook’u – Strefa kibica Szczecin oraz na naszej stronie internetowej: www.zegluga.szn.pl/pl/wydarzenia/2018/strefa-kibica

Organizatorem strefy kibica jest Miasto Szczecin, Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia oraz Netto Arena. Sponsorem strefy kibica jest firma Netto.

Źródło: szczecin.eu