Echo Tablica

Newsy

Echo Szczecina

28.06.2018

Ruszyła sprzedaż biletów w Filharmonii

Ruszyła sprzedaż biletów w Filharmonii
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

70-lecie Orkiestry, 65-lecie Filharmonii i nazwiska, które poruszą każdego melonama: Truls Mørk, Philip Glass, Krzysztof Penderecki, Adam Bałdych czy Quincy Jones uświetnią nadchodzący sezon artystyczny 2018/2019 w Filharmonii w Szczecinie.

Początek nowego sezonu we wrześniu, a już teraz bilety na jego pierwszą połowę są dostępne w sprzedaży.

Jak co roku melomani mają możliwość zakupu biletów na wydarzenia w formie abonamentu. Przez abonament rozumie się zakup dla jednej osoby co najmniej 5 biletów na 5 różnych koncertów na sali symfonicznej oznaczonych kategorią biletu N z wyjątkiem: wydarzeń z ceną specjalną (te są oznaczone literką S), edukacyjnych, a także odbywających się na sali kameralnej. 

Pełen repertuar na sezon 2018/2019 oraz informacje dotyczące cen biletów dostępne są na stronie internetowej Filharmonii – w kalendarzu oraz pliku do pobrania TUTAJ.

Wraz z nowym sezonem artystycznym zmianie ulegnie Regulamin sprzedaży i rezerwacji biletów. Osoby do 16. roku życia z orzeczeniem o niepełnosprawności będą mogły zakupić bilet w cenie 5 zł oraz ulgowy bilet dla opiekuna na wszystkie wydarzenia z wyjątkiem wydarzeń specjalnych. Osobom ze znacznym stopniem niepełnosprawności przysługiwać będzie bilet w cenie 5 zł oraz bilet ulgowy dla opiekuna na wszystkie wydarzenia z wyjątkiem wydarzeń specjalnych.

Ulgi przysługują osobom, które w momencie zakupu biletu w kasie Filharmonii, okażą dokument uprawniający do jej otrzymania. Bilet wraz z dokumentem uprawniającym do ulgi należy także okazać obsłudze w momencie wejścia na wydarzenie.

Szczegółowe informacje o działalności Filharmonii, w tym informacje o wszelkich wydarzeniach z życia instytucji, znajdują się na stronie  www.filharmonia.szczecin.pl

Źródło: szczecin.eu