Echo Tablica

Newsy

Echo Szczecina

12.07.2018

Lato pełne Skandynawii. Gorące promocje w Unity Line

Lato pełne Skandynawii. Gorące promocje w Unity Line
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

„Wybiera się sójka za morze, ale wybrać się nie może…”

Zapewne bohaterka wiersza Jana Brzechwy nie miałaby problemu z decyzją, gdyby zajrzała nastronę Unity Line. Na www.unityline.pl pojawiły się wakacyjne promocje, nowe cenniki przejazdowe i propozycje grupowych wycieczek do Szwecji i Danii. Jeśli wybierasz się za Bałtyk, to przed podróżą koniecznie sprawdź ofertę przewoźnika.

 

W lipcu warto wyjechać (i wrócić) w poniedziałek, wtorek lub środę.Zaczynając dowolny tydzień od rejsu promem, otrzymasz aż 20% rabatu. W promocji są przejazdy zarówno dla pieszych, jak i zmotoryzowanych. Nie ma przeszkód, aby zabrać ze sobą przyczepę. Rabat naliczy się również przy wykupieniu kabiny.

 

Kto posiada karty zniżkowe, m.in. Euro<26 czy Srebrną bądź ZłotąKartę Selgros, niech nie zawaha się ich użyć. Można uzyskać odpowiednio 10%, 15% lub 25% rabatu. Do końca roku działa również promocja dla kibiców Pogoni Szczecin, którzy z kartą mogą wykupić rejs 10% taniej.Wszystkie zniżki uwzględniane przez przewoźnika znajdzieszna jego stronie. Zajrzyj tam także wtedy, gdy nie posiadasz żadnej karty –rezerwacja online zmniejsza cenę biletu o 5%.

Tuż przed wakacjami zmianie uległy cenniki dla pasażerów zmotoryzowanych i na karnety 10-przejazdowe. Teraz kierowcy mniejpłacą za przewóz samochodu osobowego w jedną stronę (446,20 zł), więcej m.in. za przyczepę kempingową (299 zł) i motocykl (333,50 zł). Rowery przewozi się do Szwecji nadal bez żadnych opłat.Stali klienci mogą wykupić roczny abonament. Kierowcy mają do wyboru aż cztery opcje. Warto! Przy dziesięciu rejsach dla jednej osoby wraz z samochodem osobowym oszczędza się aż 1761,80 zł.

 

Są wakacje, nie możezabraknąć wycieczek. W sezonie letnim doszły dwie nowości – skierowane do grup i w pełni zorganizowane. „Szwedzka szarlotka – Kivik” to propozycja dla kulinarnych odkrywców. W Kivikznajduje się aż 70 gatunków jabłoni i owocowe muzeum. Program wycieczki obejmuje nie tylko degustację ciasta, ale także zwiedzanie wielu ciekawych miejsc południowej Szwecji, m.in. Lund, Malmö i Ystad.

 

Na tereny Szwecji i Danii wkracza z kolei druga wycieczka. „Z wikingiem pod rękę” można zobaczyć tajemniczy krąg AlesStenar, a potem pojechać do dawnej osady wikingów – Trelleborga i wiernie zrekonstruowanej wioskiFoteviken. Na zakończenie wizyta w Muzeum Łodzi Wikingów w duńskim Roskilde. Wszystko po to, by gruntownie poznać historię skandynawskich wojowników.

 

Nie wahaj się niczym sójka! Skandynawia latem to zawsze dobry pomysł, niezależnie, czy wybierasz się tam na własną rękę, czy z przewodnikiem i pakietem udogodnień. Najważniejsze, że w obu wersjach możesz liczyć na Unity Line.