Echo Tablica

Konkursy

Echo Szczecina

20.07.2018

#WyskoczZaMorze i odbieraj nagrody!!

#WyskoczZaMorze i odbieraj nagrody!!
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Wakacje z konkursami. Wygraj rejs od Unity Line!. Unity Line nagrodzi aż 260 osób. Jak być jedną z nich?

Czy wiesz, że w te wakacje Unity Line rozdaje nagrody? Właśnie ruszyły dwa konkursy – jeden dla użytkowników mediów społecznościowych, drugi dedykowany kierowcom cargo – w których wygra łącznie aż 260 osób. Rejs do Szwecji w kabinie De Luxe czeka na autora najlepszego morskiego zdjęcia; zestaw narzędzi i firmowe gadżety mogą odebrać kierowcy, którzy regularnie korzystają z usług przewoźnika.

Kto ma profil na Facebooku albo na Instagramie, niech wypróbuje hashtag #WyskoczZaMorze. Należy oznaczyć nim zdjęcie związane z morzem, rejsami po Bałtyku lub Skandynawią, opublikować je do 15 września i… czekać na decyzję jury. Zdjęcie promu Polonia opuszczającego port w Świnoujściu, morskie selfie, czy kilka dobrych ujęć z wycieczki do Szwecji? Aby zwiększyć swoje szanse na wygraną, dodaj wszystkie fotografie. 

Do zdobycia są aż trzy vouchery na prom. Obejmują one podróż do Szwecji i z powrotem dla dwóch osób, z możliwością przewozu auta. Im wyższe miejsce, tym więcej dodatkowych udogodnień podczas rejsu, jak komfortowa kabina czy pełne wyżywienie. Nie zabraknie też nagród pocieszenia – siedem osób spoza podium może liczyć na zestaw upominków. 

Drugi konkurs to ukłon w stronę kierowców samochodów ciężarowych, na stałe współpracujących z armatorem. Akcja „Pływaj z Unity Line i odbieraj atrakcyjne nagrody. Edycja 2018” nie ma przegranych. Każdy kierowca może odebrać konkursowy karnet w kasach cargo na terminalach promowych w Świnoujściu, Ystad lub Trelleborgu i zacząć zbierać pieczątki. 

Nagroda przysługuje każdemu, kto do końca sierpnia (lub do wyczerpania puli nagród) zbierze dwadzieścia oryginalnych stempli. Szybkość oddania wypełnionego karnetu ma jedynie wpływ na rodzaj nagrody. Pierwsze pięćdziesiąt osób otrzyma zestaw narzędzi, kolejne mogą wygrać firmową wiatrówkę, teczkę lub T-shirt. 

Unity Line nie może się już doczekać, aby rozdać wszystkie nagrody. Pomóż mu w realizacji tego niełatwego zadania i zostań uczestnikiem jednego z dwóch konkursów. Czasami, aby wygrać, wystarczy po prostu wyskoczyć za morze…

Źródło: unityline.pl