Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

02.08.2018

Magnolia zaprasza na swój pokład

Magnolia zaprasza na swój pokład
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Nie masz jeszcze planów na ostatnie dni wakacji? A gdyby tak popłynąć do Kopenhagi lub na Bornholm kultowym oldtimerem? W Centrum Żeglarskim trwają zapisy na ostatni wakacyjny rejs Magnolią.

Nie trzeba być wytrawnym wilkiem morski, by przeżyć tak fantastyczną przygodę i wypłynąć Magnolią w świat. Tak naprawdę potrzeba kilku dni wolnego i nieco odwagi. Zachęcamy wszystkich wodniaków na rejs na koniec wakacji Magnolią, kultowym 52-letnim oldtimerem.

Rejs dedykowany jest wszystkim osobom, które ukończyły 15 lat. 25 sierpnia Magnolia wraz ze swoją załogą wypłynie do Kopenhagi lub na Bornholm. Koszt takiej przygody to 1280 zł/os (rejs trwa 7 dni). Nie wymagamy patentów ani doświadczenia na pokładzie.

Rejsy Centrum Żeglarskiego łączą w sobie elementy turystyki i szkolenia żeglarskiego. Każdy z załogantów zdobywa doświadczenie w żegludze morskiej oraz zalicza godziny stażowe wymagane przez PZŻ na wyższe stopnie żeglarskie. Każdy stanowi też – po prostu – załogę jachtu i uczestniczy czynnie we wszelkich pracach i pełnieniu wacht.

W przypadku braku odpowiedniej liczby osób rejs może zostać odwołany, a trasa i/ lub cena mogą ulec zmianie. O takiej sytuacji uczestnicy zostaną odpowiednio wcześniej poinformowani. Trasa i termin mogą ulec zmianie także w związku z czynnikami atmosferycznymi. Ostateczną decyzję zawsze podejmuje kapitan jednostki.

Źródło: szczecin.eu