Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

02.08.2018

Spędź weekend w magicznym miejscu

Spędź weekend w magicznym miejscu
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Rosyjski jazz, śpiewające arie wróżki, potańcówka i moc atrakcji dla najmłodszych. Zapraszamy do Różanego Ogrodu Sztuki.

4 sierpnia, sobota

godz. 12.00

Koncert Yakova Okuna rosyjskiego pianisty, głównej siły rosyjskiego jazzu od połowy lat 90. Jeden z najbardziej szanowanych jazzmanów. Współpracował z takimi muzykami jak: Johnny Griffin, James Spaulding, Lew Tabackin, Eddie Henderson, Gary Smulyan, Jeremy Pelt, Deborah Brown i wielu innych, którzy koncertowali z Yakov Okun Trio.

godz. 17.00-20.00
Potańcówka w gorących, letnich rytmach! Na dechach zatańczymy z DJ Tomkiem.

godz. 11.00 – 14.00

Różanka Dzieciom

Warsztaty projektowania paternu – wzoru inspirowanego bajką o rybaku i złotej rybce „Rybak na dnie morza” Agnieszki Taborskiej, ilustrowanej przez Józefa Wilkonia.

Wierszowanie i rymowanki – czytanka i warsztaty na podstawie wierszy polskich poetów. Na czytankę interaktywną zapraszamy już o godz. 11.00. 

Scenariusz i scenarzysta - spotkanie z osobą piszącą sztuki teatralne, a także warsztaty sztuki słowa i roli słowa w teatrze. Celem jest pogłębienie świadomości ciała (umiejętności posługiwania się gestem, dźwiękiem, ruchem).

Spektakl pt.: „O krasnoludkach i sierotce Marysi " – przedstawienie interaktywne oparte na baśni Marii Konopnickiej, opublikowanej po raz pierwszy w 1896 roku. Utwór pisany prozą poetycką z obszernymi wierszowanymi fragmentami.

5 sierpnia, niedziela

godz. 12.00

Koncert Fairy Ladies z repertuarem muzyki operowej, operetkowej i musicalowej. Zespół wokalno-instrumentalny powstał we wrześniu 2017 roku z inicjatywy czterech utalentowanych i energicznych artystek. Skład zespołu: Magdalena Motyl – sopran, Olivia Ugha – sopran, Maria Radoszewska – skrzypce, wokal, Olha Bila – fortepian.

Źródło: szczecin.eu