Echo Tablica

Artykuły

Echo Szczecina

07.08.2018

Odkryj Szwecję z Unity Line!

Odkryj Szwecję z Unity Line!
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Możesz to zrobić pieszo, na rowerze lub motocyklu. W jeden dzień, dwa lub nawet czternaście. W jaki sposób chcesz odkryć Szwecję? Prezentujemy trzy oferty Unity Line, które pomogą Ci szybko podjąć decyzję. Łap je, zanim skończą się wakacje!

„Odkryj Ystad w jeden dzień” to propozycja dla tych, co chcą dużo zobaczyć, a mają mało czasu. Ystad to miasto, do którego zawijają promy ze Świnoujścia. Można powiedzieć, że to Szwecja w pigułce: kolorowe domy, lampy w oknach i… wątek kryminalny. To tam znajdziesz średniowieczną zabudowę szachulcową (aż 300 budynków!) i miejsca znane z powieści Henninga Mankella. W zależności, czy wolisz zwiedzać Ystad za dnia czy wieczorową porą, wybierz odpowiedni prom. Reszta oferty bez zmian. Już od 379,50 zł otrzymasz miejsce w kabinie, smaczne jedzenie, powitalnego drinka i… możliwość przetańczenia nocy w dyskotece! 

Dla miłośników dwóch kółek przygotowana jest oferta „Odkryj Szwecję na rowerze”. Wypłynąć możesz w dowolną niedzielę, poniedziałek lub wtorek. Powrót zaplanuj do czwartku tego samego tygodnia. Rejs kosztuje już od 368 zł. W obie strony otrzymasz miejsce w kabinie oraz pyszne posiłki. Rowerzystów rozpieszcza nie tylko Unity Line, ale i sama Szwecja. Południowa część kraju to dobrze oznaczone i oddalone od tras samochodowych ścieżki, a niewielkie odległości pomiędzy miasteczkami zachęcają do zwiedzania.

Jesteś motocyklistą? Możesz pokusić się o przemierzenie Szwecji wzdłuż lub wszerz. Drogi są niemal puste, łatwo więc rozwinąć tu szybkość i poczuć wiatr we włosach. Na zrealizowanie planu masz czternaście dni od wyjazdu z Polski. A wsiąść na prom możesz do wyboru w niedzielę, poniedziałek lub wtorek. Unity Line w ramach oferty przewozi kierowcę i jego maszynę, przygotowuje wygodną kabinę i smaczny lunch. Koszt to 690 zł w obie strony. 

Wybierz najlepszą ofertę dla siebie, a potem skontaktuj się z przewoźnikiem – telefonicznie: +48 91 88 02 909 (linia dla numerów komórkowych), + 48 801 989 771 (linia da numerów stacjonarnych) lub poprzez e-mail: rezerwacje@unityline.pl. Zobacz na horyzoncie Szwecję, a nie koniec wakacji!

Źródło: Unity Line Limited Sp. z o.o.