Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

08.08.2018

Perilymph i Dynasonic w sobotę w Domku Grabarza

Perilymph i Dynasonic w sobotę w Domku Grabarza
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Psychodeliczne i kosmiczne gitary z Berlina spotkają szczecińską “dub wave”. W Klubie Storrady, czyli popularnym Domku Grabarza w sobotę 11 sierpnia koncerty grupy Perilymph i Dynasonic. To kolejna odsłona cyklu Tego Słucham.

Perilymph to pięcioosobowy skład z francuskim liderem Fabienem de Menou. Pochodzą z różnych stron świata. Grają psychodeliczne piosenki, w których spotyka się transowość krautrocka, kosmiczny space-rockowy klimat i aura enigmatycznego folku. Grali m.in. z Kikagaku Moyo, których mogliśmy usłyszeć choćby na zeszłorocznym OFF Festivalu. Ich debiutancki album zatytułowany „I” ukazał się w 2017 roku.   

Tego wieczora koncert zagra też Dynasonic. To Mateusz Rychlicki (m.in. Kristen, Kobieta z Wydm), Adam Sołtysik (m.in. ex Pogodno, Enemigos del Silencio) oraz Mateusz Rosiński (dj i producent z Gorzowa Wielkopolskiego, znany z m.in.: rosinski, Jester Frost, Cheap Taxi czy Unfinished, wrong dials. Prowadzi wydawnictwo DYM).  

Zadebiutowali koncertowo w kwietniu jako duet Rychlicki-Sołtysik, a ich występ na K4 był po prostu znakomity. Podstawę brzmienia tworzy perkusja i bas, na które nakładana jest warstwa eksperymentalnej elektroniki. Grają puchnący od basów dub z techno pulsacją. Płyną.  

 Perilymph | Dynasonic 

Sobota 11.08.18, godz. 19.00 

Klub Storrady / Domek Grabarza 

ul. Storrady 2, Szczecin 

20 pln 

Start koncertów od godz. 20. 

Muzyka: 

YT: https://youtu.be/tIwMnmTmSLI 

BC: https://peri-lymph.bandcamp.com 

Live: 

https://youtu.be/1KdhQHtPJxw 

https://youtu.be/bqB0KXHeeNo 

https://youtu.be/mT3W6CD1UHg