Echo Tablica

Konkursy

Echo Szczecina

11.08.2018

Miłość, Szczecin, zdjęcia

Miłość, Szczecin, zdjęcia
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Zrób piękne zdjęcia Szczecina, wrzucaj na Instagram, głosuj i wygrywaj cenne nagrody.

Szczecin jest jednym z najpiękniejszych i jednocześnie najbardziej wyjątkowych miast w Polsce. Ogromne zielone przestrzenie i bliskość wody to niewątpliwe atuty, które z całą pewnością wyróżniają Szczecin na tle innych miast. Trzeba przyznać, że w Szczecinie bardzo łatwo można się zakochać – spacer po nadodrzańskich bulwarach, Wałach Chrobrego, szczecińskich parkach czy też po urokliwych, znanych tylko nielicznym uliczkach.

Pokaż nam na zdjęciach miejsca, które najbardziej kochasz w Szczecinie i przy okazji weź…. udział w konkursie SznLove, w którym do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody!

Co zrobić żeby zgarnąć nagrody?

Wystarczy, zrobić zdjęcie przedstawiające Szczecin, oznaczyć je konkursowym hashtagiem #konkursSznLove, a następnie opublikować je na Instagramie.

Co ważne, trzeba pamiętać by zdjęcie było dostępne publicznie.

Dzięki konkursowemu Tagowi strona internetowa www.szczecin.love rozpozna fotografie biorące udział w konkursie i uwidoczni je w specjalnej galerii. To właśnie

w tym miejscu będzie odbywało się głosowanie na poszczególne zdjęcia. Wszystkie osoby, które odwiedzą stronę konkursu i zalogują się na nią poprzez swoje konto na Facebooku będą mogły wskazywać zdjęcia, które najbardziej przypadły im do gustu.

Codziennie będzie można oddać aż 10 głosów na najładniejsze zdjęcia!

Konkurs SznLove, który  rozpocznie się 10 sierpnia 2018 r.  i potrwa do końca listopada br., zostanie podzielony na 4 etapy (sierpień, wrzesień, październik

i listopad). W każdym z etapów uczestnicy mają szansę na wygranie nagrody, która zostanie przyznana na podstawie głosów internautów. Dodatkowo, 6 grudnia 2018 r. spośród wszystkich uczestników Konkursu Jury wyłoni dwie osoby, które otrzymają nagrodę główną: kamerę GoPro HERO 5 Black. Dodatkowo, w ramach konkursu przyznanych zostanie również kilkadziesiąt pakietów, w skład których wchodzić będą gadżety Floating Garden 2050.

Źródło: szczecin.eu