Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

23.08.2018

Różankowa sobota i niedziela

Różankowa sobota i niedziela
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

W nadchodzący weekend 25. i 26. sierpnia Różany Ogród Sztuki, jak w każdy wakacyjny weekend oferuje zarówno najmłodszym jak i trochę starszym moc atrakcji.

Na dzieci w sobotę czekają m.in. warsztaty artystyczno-ogrodnicze, baletowe, czy łączące kolaż i malarstwo. Dorośli zaś zaproszeni są na koncerty.

PROGRAM

25 sierpnia, sobota

godz. 12.00

Wojtek Rapa - 70 lat na świecie, 55 lat na scenie.

Koncert Wojtek Rapa Quartet w programie pt. „OBOFITOŚĆ”, a w nim piosenki znane i lubiane, pochodzące z różnych epok i stylów muzycznych począwszy od bluesa przez rocka, do jazzu.

Różanka Dzieciom
godz. 11.00 – 14.00

Zaczarowane drzewo – warsztaty łączące kolaż i malarstwo.

Baśniowy świat baletu – warsztaty baletowe inspirowane tematyką baśniową i fantastyczną.

Ogród – warsztaty artystyczno-ogrodnicze, tworzenie instalacji w przestrzeni publicznej. Zastanowimy się nad relacjami zachodzącymi w środowisku naturalnym, wymienimy się obserwacjami, odpowiemy na pytanie: jaka jest nasza więź ze światem roślin i zwierząt?

26 sierpnia, niedziela

godz. 12.00

Koncert pt. “Wspomnień czar....przedwojenna Madame“. W programie najbardziej popularne piosenki Dwudziestolecia Międzywojennego lat 1918-1939. Szczecińscy artyści przeniosą nas do warszawskich teatrów: “Qui pro quo”, “Morskie Oko”, “Perskie Oko”, “Rex”.

Usłyszymy utwory Hemara, Warsa, Golda, Petersburskiego i wielu innych znamienitych twórców. Wykonawcy: Iwona Radin-Rutkowska – flet i wokal, Maria Radoszewska – skrzypce i wokal, Natalia Szwarczak – wiolonczela, Dariusz Koronczewski – prowadzenie koncertu i wokal, Krzysztof Machowski – wokal, Włodzimierz Radin-Rutkowski – altówka.

Źródło: szczecin.eu