Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

24.08.2018

Bulwarove zaprasza na wspólny weekend

Bulwarove zaprasza na wspólny weekend
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

W tym tygodniu w ramach Bulwarove przygotowaliśmy wiele ciekawych atrakcji. Będą warsztaty dla dzieci, uwielbiane drewniane gry i koncert.

Na początek dobre wiadomości dla najmłodszych, na nasz skwer powróci strefa „Unplugged” z drewnianymi grami: koci labirynt, piłkarzyki, fliper, słoniowe kręgle, tall ships races i jenga w dużym formacie. Maluchów zapraszamy też na darmowe warsztaty „Małego Inżyniera”, gdzie przez cały weekend będzie można zbudować roboty i zobaczyć jak one działają.

W tym tygodniu wśród wystawców znajdziemy laureatów konkursu „Zrobione w Szczecinie”.

- Będą razem z nami Stoprocent, Foonka, Garo, Kobietowo.pl, Twórcza Cytrynka, Petersen, Home by Wolff - mówi Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - Atrakcją wieńczącą będzie darmowy koncert duetu OOXOO grającym w stylu electro pop. Koncert rozpocznie się w sobotę, o godz. 20.

Podobnie jak w poprzednich edycjach na skwerze pojawią się leżaki, pufy, gry i zabawy dla całych rodzin. Nie zabraknie także Open Kitchen i smacznych dań z kuchni całego świata.

Już dzisiaj zapraszamy na Łasztownię i skwer wieńczący szczecińskie bulwary. Śledźcie nas na Facebook’u w wydarzeniu Bulwarove/Open Kitchen i bądźcie na bieżąco. 

Na Bulwarove zapraszamy w sobotę i niedzielę w godz. 11-17, Open Kitchen trwa do 22.

Organizatorem wydarzenia jest Miasto Szczecin oraz spółka Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. Partnerem projektu jest inwestor projektu „Czysta Odra w Szczecinie”.

Źródło: szczecin.eu