Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

28.08.2018

To będzie wyjątkowa płyta

To będzie wyjątkowa płyta
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Keyon Harrold, jeden z najbardziej cenionych amerykańskich trębaczy wydaje najnowszy album “When You Are Here”. A to wszystko we współpracy ze Szczecin Jazz Festiwal i Sylwkiem Ostrowskim.

Premiera płyty pod koniec września, a później koncerty w Polsce. 6. października, w Szczecinie.  

Keyon Harrold to jeden z najbardziej obiecujących trębaczy młodego pokolenia. Ma na swoim koncie już dwie nagrody Grammy. Na liście artystów, z którymi współpracował, są między innymi Jay-Z, Beyonce, Gregory Porter czy Mac Miller. Artysta występował już w Szczecinie na festiwalu Szczecin Jazz 2018. Jesienią z okazji wydania nowej płyty wróci do Polski na kilka klubowych koncertów.    

Najnowsza płyta Keyona Harrolda będzie miała premierę nakładem Wydawnictwa Agora przy partnerstwie Szczecińskiej Agencji Artystycznej  pod koniec września. “When You Are Here” to projekt realizowany przez artystę we współpracy z polskim saksofonistą Sylwestrem Ostrowskim, twórcą popularnego w jazzowym świecie festiwalu Szczecin Jazz. Zgodnie z zapowiedziami muzyków, na płycie usłyszymy kilka gatunków - połączenie  jazzu i hip-hopu z nowoczesnym r'n'b.

Na albumie znajdzie się także kilku gości, między innymi amerykański raper Pharoahe Monch, Jermaine Holmes (znany ze współpracy z D’Angelo) oraz postacie z polskiej sceny muzycznej: Paulina Przybysz, Abel i Aga Czyż. Płytę będzie promować singiel "Lyrics", z gościnnym udziałem Pharoahe Moncha i Pauliny Przybysz, którego premiera już wkrótce.

Tuż po premierze oczekiwanej płyty artysta wyruszy w trasę koncertową, podczas której oprócz koncertu w Szczecinie, wystąpi jeszcze w czterech miastach: Warszawie, Katowicach, Wrocławiu i Gdańsku. Na trasie będzie mu towarzyszyć raper Pharoahe Monch oraz współtwórca płyty Sylwester Ostrowski. Bilety w cenie 49 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu) dostępne na: biletycjg24.pl                                                                              

Koncert Szczecin
6 października br.
SŁODY - Multitap & Bistro
plac Stefana Batorego 4    

Foto: front płyty, zaprojektowany przez Agatę Jaz ze Szczecińskiej Agencji Artystycznej.

Źródło: szczecin.eu