Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

10.09.2018

Wracamy z zajęciami dla przyszłych żeglarzy

Wracamy z zajęciami dla przyszłych żeglarzy
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Zajęcia w szkółce żeglarskiej Centrum Żeglarskiego wracają po wakacyjnej przerwie. W ten weekend przyszli żeglarze spotkają się już ze swoimi instruktorami.

Przygodę z żeglarstwem można rozpocząć w każdym wieku. Podobnie jak w poprzednich latach Centrum Żeglarskie przygotowało ofertę zajęć przyszłych żeglarzy.Od soboty rozpoczynają się zajęcia dla:

· sekcji żeglarstwa morskiego s/y Urtica - spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 8 września o godz. 10.00 w świetlicy Centrum Żeglarskiego.

· sekcji żeglarstwa morskiego s/y Magnolia - spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 13 września o godz. 16.00 w świetlicy Centrum Żeglarskiego (ustalenie planu i podział na grupy).

· Sekcja żeglarstwa morskiego s/y Dar Szczecina - spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 9 września o godz. 11.00 w świetlicy Centrum Żeglarskiego.

· sekcji turystycznej - skipery i DZ-ty Ruta - spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 8 września o godz. 09.30 w świetlicy Centrum Żeglarskiego.

· szkółki żeglarskiej - spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 7 września o godz. 16.30 w świetlicy Centrum Żeglarskiego.

· sekcji regatowej Laser - spotkanie organizacyjne dla obecnych członków sekcji odbędzie się w dniu 8 września o godz. 17.00 w świetlicy Centrum Żeglarskiego, a nowych członków i osoby chętne do zapisania się do sekcji Laser regatowy zapraszamy dnia następnego - 9 września na godz. 17.00 również do świetlicy Centrum Żeglarskiego.Obecnie trwa nabór do sekcji:

· Szkółka żeglarska  (wiek: 7+)

· Windsurfing (wiek: 10+, osoby wysportowane)

· Żeglarstwo morskie s/y Zryw  (wiek: 16+)

· Żeglarstwo morskie s/y Dar Szczecina (wiek: 17+, patent żeglarza jachtowego).

Rekrutacja na zajęcia odbywa się elektronicznie. Rodzice zainteresowani zapisaniem do Centrum Żeglarskiego swoich pociech muszą odwiedzić stronę www.centrumzeglarskie.pl, wybrać przycisk „E-Rekrutacja”, wypełnić elektroniczny formularz i potwierdzić zapis, dostarczając w terminie 2 tygodni podpisane dokumenty do siedziby Centrum.

Na wszelkie pytania związane z rekrutacją, jej zasadami i charakterem zajęć odpowiedzą pracownicy Centrum Żeglarskiego (ul. Przestrzenna 19, pok. nr 113, tel. 91 460 08 44 wew. 14).Zajęcia w każdej z powyższych sekcji kosztują 40 zł miesięcznie.

Źródło: szczecin.eu