Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

14.09.2018

Jak porwać jury i publiczność The Voice of Poland w 5 sekund?

Jak porwać jury i publiczność The Voice of Poland w 5 sekund?
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Opowie o tym Maciek Mazur, uczestnik 9. edycji The Voice of Poland. Jego występ podziwiać mogliśmy w minioną sobotę, kiedy to utworem Sign of the Times Harrego Stylesa porwał i jury i publiczność.

O występie i towarzyszącym temu emocjach, o wrażeniach, o pasji i zainteresowaniach, o swojej przygodzie ze śpiewaniem. O tym opowie, ale też będzie można z Maćkiem porozmawiać i jego zapytać na inne tematy. A może też nam zaśpiewa… :) To spotkanie ma być inspiracją dla młodych ludzi, aby nie bali się i pokazywali swoje talenty i umiejętności.

Zapraszamy w czwartek 20. września, godz. 16.00, do Szczecińskiej Agencji Artystycznej al. Wojska Polskiego 64.,  na spotkanie w ramach projektu Młodzi Agenci.

Maciek Mazur ma 24 lata. Swoją przyszłość wiążę z pasją, którą jest śpiewanie. Chciałby tworzyć muzykę, bardzo w to wierzy i wie, że dopnie swego. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie. W ubiegłym roku brał udział w Idolu i doszedł do finałowej ósemki. Teraz przebojowo pokazał się w The Voice of Poland. W tym roku również planuje zawojować na polskiej scenie. Jest kreatywną osobą, która wie czego chce. Razem z MAIQELEM i MIQRO nagrali w tym roku utwór „Sunday Morning”, którego premiera miała miejsce w sierpniu br.

W The Voice of Poland Maciek jest w drużynie Grzegorza Hyżego.

Młodzi Agenci
Otwarci, zainteresowani, a przede wszystkim chcący. Chcący poznawać, uczyć się, tworzyć. To nic innego jak cechy młodego agenta. Młodzi Agenci to także nazwa projektu, który realizowany jest od 2. lat w Szczecińskiej Agencji Artystycznej.

Jest to propozycja dla młodych, którzy chcą: poznawać, uczyć się, tworzyć. Projekt skierowany jest przede wszystkim do uczniów szkół ponadgimnazjlanych. Ale zaproszeni są także gimnazjaliści oraz studenci. Ma on na celu, poznanie i nabycie przez młodych, umiejętności w realizacji zadania pt. Jak dobrze przygotować wydarzenie kulturalne? Wykreowanie osób zainteresowanych kulturą, przyszłych jej animatorów. A przede wszystkim wzbudzić odwagę i wiarę w siebie i swoje umiejętności.

Źródło: szczecin.eu