Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

10.10.2018

„Poli(e)tyka, czyli czy warto jeść kiełbasę wyborczą?”

„Poli(e)tyka, czyli czy warto jeść kiełbasę wyborczą?”
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Warsztaty plakatowe dla Obywateli i Obywatelek 18+

Spotkajmy się w trakcie II EDYCJI, tj. 13.10. (SOBOTA) o godz. 13:00, w której o udział zostali poproszeni konkurujący ze sobą kandydaci na urząd prezydenta, a także przedstawiciele ugrupowań politycznych i ruchów społecznych. 

Będzie to ważne wydarzenie, w którym kandydaci i ich plakaty – formy wypowiedzi – będą reprezentować stosunek i ogólne nastawienie (do nadchodzących zmian ?) w naszym regionie.

miejsce: 
Nowy Browar Szczecin/Galeria Stopniowa, Partyzantów 2, 70-222 Szczecin

I edycja warsztatów:
4.10.2018 (czwartek) 18:00-21:00
8.10.2018 (poniedziałek) 18:00-21:00

Kampanie polityczne, sondaże, populistyczne formy zdobywania poparcia – jak wygląda sytuacja na naszym lokalnym podwórku? Czy rozsiewane obietnice wyborcze się spełniają? Jak często zjadamy kiełbasę wyborczą nie widząc efektów w przyszłości? 

Nowy Browar Szczecin oraz Galeria Stopniowa zapraszają na trzy edycje warsztatów, których efektem pracy będzie krytyczny komentarz w formie plakatu słowno-obrazowego. Plakat jako forma graficzna to medium za pomocą, którego można przekazać odbiorcy treści w syntetyczny, autorski (subiektywny) sposób. Plakaty poli(e)tyczne staną się więc wolną interpretacją doświadczeń z minionych (aktualnych?) wyborów i haseł politycznych. Każdy plakat będzie częścią (tworzonej na bieżąco) wystawy w Galerii Stopniowej.

Weź udział w warsztatach, 
skorzystaj z wolności słowa 
i wyraź się w formie plakatu!

więcej info:
Galeria Stopniowa
instagram: galeria_stopniowa

organizacja:
Nowy Browar Szczecin
Galeria Stopniowa
holi-styk studio