Echo Tablica

Newsy

Echo Szczecina

29.10.2018

Centrum Żeglarskie wydłuża termin zgłoszeń na Zimowisko 2019

Centrum Żeglarskie wydłuża termin zgłoszeń na Zimowisko 2019
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Jeszcze przez miesiąc można zapisać się na obóz zimowy z Centrum Żeglarskim.

Ferie w górach może spędzić każdy, kto do 30 listopada wejdzie na stronę www.centrumzeglarskie.pl i wypełni formularz zgłoszeniowy.

Obóz sportowy zaplanowano na 2-9 lutego 2019r., w malowniczej miejscowości Bolesławów (4 km od Stronia Śląskiego, w Kotlinie Kłodzkiej na terenie Dolnego Śląska), położonej u stóp Masywu Śnieżnika. Lokalizacja jest doskonałą bazą wypadową dla pieszych wędrówek i narciarskiego szaleństwa. W odległości 800 m znajduje się Stacja Narciarska Kamienica, a najpopularniejszy tam kurort zimowy – Czarna Góra położona jest zaledwie 7 km od ośrodka.

Zimowisko jest doskonałą propozycją dla dzieci, które uwielbiają aktywnie spędzać czas. Razem z nami będą miały okazję nauczyć się jazdy na nartach, poznać nowy region i jego historię oraz zaprzyjaźnić się z górskim otoczeniem. Nad uczestnikami obozu będą czuwać wykwalifikowani wychowawcy i instruktorzy narciarstwa. Chętnym, którzy zdecydują się na obóz sportowy z Centrum Żeglarskim gwarantujemy:

zakwaterowanie (7 noclegów);

wyżywienie (3 posiłki dziennie);

transport (dowóz w obie strony oraz dojazdy na stoki na miejscu);

karnety na wyciągi narciarskie;

ubezpieczenie;

ewentualne wycieczki (basen, warsztaty, wyjścia do muzeum itp.);

zajęcia rekreacyjno-sportowe;

opieka instruktorów;

za dodatkową opłatą - 150 zł - wypożyczenie sprzętu (Uwaga! Kask każdy musi zabrać ze sobą).

Zachęcamy dzieci i młodzież powyżej 10 roku życia do skorzystania z naszej oferty! Mamy tylko 42 miejsca! Na zgłoszenia czkamy do 30 października. Pierwszeństwo udziału w zimowisku mają członkowie Centrum Żeglarskiego.

Termin
2-9.02.2019r.

Cena:
1350 zł – dla osób będących członkami CŻ (w przypadku braku sprzętu narciarskiego należy do ceny dodać koszt wypożyczenia - 150 zł)

1550 zł – dla osób spoza CŻ (w przypadku braku sprzętu narciarskiego należy do ceny dodać koszt wypożyczenia - 150 zł)

Zgłoszenia na obóz należy dokonać za pomocą systemu e-rekrutacji na stronie www.centrumzeglarskie.pl, wybierając z oferty "OBÓZ ZIMOWY 2018". Uwaga! Wpłat należy dokonywać na konto indywidualne generowane z systemu e-rekrutacji.

Źródło: szczecin.eu