Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

05.11.2018

Pobiegną i uczczą 100 lat niepodległości

Pobiegną i uczczą 100 lat niepodległości
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

11 listopada ulicami miasta przebiegnie Szczeciński Bieg Niepodległościowy. Udział w nim zdeklarowało już ponad 300 biegaczy, a zapisy wciąż trwają.

- Zawodnicy będą mieli do pokonania trasę 5 km - mówi Celina Wołosz, Rzecznik Prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - Bieg wystartuje o godz. 11.11 z parkingu między pl. Żołnierza, a ulicami Mariacką i Farną (okolice Exp Pubu). Trasa poprowadzona zostanie przez Trasę Zamkową, bulwary, North East Marinę i Most Długi. Meta zlokalizowana będzie w tym samym miejscu, co start.

Biuro zawodów, w którym będzie można zostawić swoje rzeczy na czas biegu czy dopisać się do listy zawodników będzie zlokalizowane w budynku CIT w Alei Kwiatowej. Otwarcie biura nastąpi o godz. 9.00

Zgłoszenia można dokonać drogą elektroniczną do 10 listopada 2018 r. do godziny 23:00 pod adresem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf4i0sGqaJTNTsyJWdJsXdu0BiVlz4Nq9XaERo9PZ1HoLYGRg/viewform. Po tym terminie zgłoszenia będą przyjmowane w dniu biegu w godzinach 09:00 - 10:00.

250 najszybszych biegaczy nagrodzimy okolicznościowymi medalami. Z kolei pierwsze 300 osób, które zapisało się na nasz bieg, może liczyć na kolorową koszulkę „Codziennie Polskę TworzyMy”.

Po biegu zachęcamy wszystkich do pozostania na Alei Kwiatowej i przyłączeniu się do wspólnego zdjęcia. Fotografia została zaplanowana na godz. 12.30.

Więcej szczegółów znajdziecie na naszym wydarzeniu na Facebooku – Szczeciński Bieg Niepodległościowy

Źródło: szczecin.eu