Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

14.11.2018

Już za tydzień Dni Współpracy Polsko – Niemieckiej

Już za tydzień Dni Współpracy Polsko – Niemieckiej
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

To ostatni dzwonek dla przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w Konferencji Współpracy oraz Giełdzie Kooperacyjnej. Kończy się proces rejestracji chętnych do udziału w wydarzeniu.

Tegoroczne Dni Współpracy Polsko - Niemieckiej zainauguruje Konferencja Współpracy, która odbędzie się 21 listopada br. o godz. 10.00. W programie m.in.: wykłady na temat relacji gospodarczych, możliwości finansowania transgranicznych inicjatyw oraz prezentacja efektywnego nauczania języka sąsiada. Projekt realizowany jest we współpracy z Miastem Greifswald przy wsparciu środków z programu INTERREG V A.

Tego samego dnia zaplanowano również Giełdę Kooperacyjną, mająca na celu ułatwienie przedsiębiorcom znalezienia nowych kontaktów, nawiązanie oraz budowanie długotrwałej współpracy pomiędzy firmami.

Przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w wydarzeniu powinni zarejestrować się na stronie: www.dwpn.eu poprzez pobranie aplikacji dedykowanej wydarzeniu lub przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: dwpn@um.szczecin.pl.

2. Dni Współpracy Polsko-Niemieckiej odbędą się w dniach 21-24 listopada br. w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia w Szczecinie.

Źródło: szczecin.eu