Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

15.11.2018

Akademia gimnastyczna w Galaxy

Akademia gimnastyczna w Galaxy
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Przyszedł czas na kolejne fikołki, przewroty i szpagaty. Już w sobotę nowa część Centrum Handlowo – Rozrywkowego Galaxy zmieni się w salę treningową, gdzie zawita akademia gimnastyczna przyszłorocznych Mistrzostw Europy w Gimnastyce Sportowej.

17 listopada w godz. 12 – 16.30 pod okiem wykwalifikowanych trenerów, zostaną przeprowadzone darmowe warsztaty gimnastyczne dla najmłodszych. Zajęcia poprowadzą instruktorzy ze szkółki The Little Gym.

- Dzieci będą miały okazję poćwiczyć na specjalistycznym sprzęcie, nauczyć się prawidłowej techniki robienia przewrotów czy zmierzyć się z równoważnią - mówi Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - Oprócz tego dowiedzą się, czego można nauczyć się trenując gimnastykę i dlaczego jest ona tak ważna dla ich rozwoju.

Sobotnie zajęcia są darmowe i są kontynuacją warsztatów gimnastycznych, które rozpoczęły się w wakacje na bulwarach. Wydarzenia organizowane są w ramach promocji przyszłorocznych Mistrzostw Europy w Gimnastyce Sportowej, których Szczecin będzie gospodarzem.

Szczegóły wydarzenia na www.ecszczecin2019.eu

Źródło: szczecin.eu