Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

19.11.2018

Zabawa noworoczna dla dzieci

Zabawa noworoczna dla dzieci
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Tradycyjnie, zapraszamy dzieci na zabawę sylwestrową do Szczecińskiej Agencji Artystycznej. W tym roku odwiedzimy Mroźną Krainę

W ten fantastyczny dzień (niedziela, 30.grudnia br.) zapraszamy wszystkie dzieci do pożegnania starego roku i powitania nowego w Mroźnej Krainie. Sylwestra poprowadzi sama Królowa Lodu. Czy uda jej się wszystko zamrozić?

Na uczestników zabawy czeka interaktywne show podczas, którego Królowa Lodu wykorzystując ciekły azot m.in. stworzy błyskawiczne bezowe lody, dymiące biszkopty oraz zamieni prawdziwe róże w szkło. Razem ze swoimi pomocnikami pomoże dzieciom pokonać lodowy tor przeszkód i przejść pod soplami w mroźnej jaskini.

Nie zabraknie także animacji tanecznych, podczas których prawdziwym zaskoczeniem będzie taniec we mgle. Pojawią się także gigantyczne bańkopiłki. Jak przystało na Mroźną Krainę nie zabraknie również wielkiej bitwy na śnieżki. A wszystko to w wyjątkowej scenerii, stworzonej specjalnie na tę okazję. Dla dzieci przygotowany zostanie także jak co roku pyszny poczęstunek.

Zabawa sylwestrowa dla dzieci w trzech grupach wiekowych:

gr   I.  godz. 10.00 – 11.30 ( dzieci w wieku 3-5 lat)

gr  II.  godz. 13.00 – 14.30 ( dzieci w wieku 6-7 lat)

gr III.  godz. 16.00 – 17.30 ( dzieci w wieku 8-9 lat)

Bilety do nabycia wkrótce w siedzibie Szczecińskiej Agencji Artystycznej.

Cena 25 zł (w tym VAT).

Więcej szczegółów na stronie www.saa.pl

Źródło: szczecin.eu