Echo Tablica

Newsy

Echo Szczecina

05.12.2018

Ruszyła sprzedaż biletów na Mistrzostwa Europy w Gimnastyce Sportowej

Ruszyła sprzedaż biletów na Mistrzostwa Europy w Gimnastyce Sportowej
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

10-14 kwietnia 2019 w Szczecin będzie gospodarzem Mistrzostw Europy w Gimnastyce Sportowej. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na to wydarzenie.

Mistrzostwa będą odbywać w hali Netto Arena. Podczas zawodów uczestnicy wykonują układy ćwiczeń w poszczególnych konkurencjach. Kobiety rywalizują w skoku, poręczach asymetrycznych, równoważni, ćwiczeniach wolnych, zaś mężczyźni w ćwiczeniach wolnych, koniu z łękami, kółkach, skoku, poręczach, drążku.

Zawodnicy klasyfikowani są indywidualnie w poszczególnych konkurencjach; w wieloboju gimnastycznym (sumując punkty uzyskane we wszystkich konkurencjach) i drużynowo (sumując indywidualne wyniki).

10 i 11 kwietnia odbędą się kwalifikacje. Wielkie finały będą trwały od 12 do 14 kwietnia. I właśnie na zawody finałowe można kupować już bilety. A ich ceny są bardzo korzystne – w przedsprzedaży można kupić bilety już za 10 zł. Istnieje możliwość zakupu biletów grupowych oraz karnetów.

Pierwszego dnia finałów, czyli w piątek, 12.04. rozegrają się finały wielobojów mężczyzn i kobiet. Sobota, 13.04., drugi dzień finałów to zawody męskie i żeńskie na następujących urządzeniach: Mężczyźni – koń z łękami, kółka, ćwiczenia wolne. Kobiety – skok, poręcze. Niedziela 14.04., trzeciego dnia finałów odbędą się zawody męskie i żeńskie na następujących urządzeniach: Mężczyźni – drążek, poręcze, skok. Kobiety – ćwiczenia wolne, równoważnia.

Bilety dostępne pod linkiem oraz na stronie www.bilety.fm

Więcej informacji o przyszłorocznych mistrzostwach na www.ecszczecin2019.eu

Źródło: szczecin.eu