Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

07.12.2018

Szantowe mikołajki z Centrum Żeglarskim

Szantowe mikołajki z Centrum Żeglarskim
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

W tym roku Centrum Żeglarskie zaprasza na muzyczne mikołajki. Koncerty dla dzieci i dorosłych odbędą się 9 grudnia.

Dwa koncerty – dla dzieci i dorosłych zagra męski zespół wokalny z Rzeszowa  - Klang.  Zespół wyewoluował z Zespołu Reprezentacyjnego 23. Harcerskiej Drużyny Wodnej. Przez ponad 20 lat działalności zespół stworzył charakterystyczny dla siebie styl którego znakiem rozpoznawczym są utwory w aranżacjach a cappella. Specjalnością Klangu poza tradycyjnymi pieśniami pracy i kubryku są polskie utwory marynistyczne z okresu dwudziestolecia międzywojennego wykonywane w autorskich aranżacjach. Zespół nie storni też od wykorzystania tematyki marynistycznej jako pretekstu do zabawy z innymi nurtami muzycznymi. Ważnym uzupełnieniem repertuaru są programy adresowane do najmłodszych żeglarzy.
Najmłodszych zapraszamy na godz. 11 do Sali konferencyjnej Centrum Żeglarskiego (budynek B3) przy ul. Przestrzennej 19, a dorosłych na godz. 17 do Akademii Sztuki. 
Wstęp na koncerty jest bezpłatny, jednak na wydarzenie w Akademii Sztuki obowiązują bilety, które można odbierać od dzisiaj w portierni Akademii Sztuki przy placu Orła Białego.

Źródło: szczecin.eu