Echo Tablica

Newsy

Echo Szczecina

03.01.2019

Warto być Młodym Agentem!

Warto być Młodym Agentem!
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Ośmioro młodych szczecinian miało okazję przeżyć w noc sylwestrową mega przygodę. Wystąpili przed kilkunastu tysięczną widownią przy boku gwiazd telewizji podczas „Sylwester z gwiazdami.

Twoja twarz brzmi znajomo!” To oni rozpoczęli tańce z publicznością. Warto być Młodym Agentem.

- Najlepszy sylwester jaki może sobie wymarzyć każdy tancerz. – mówi Mateusz Smolnik, jeden z młodych bohaterów. - Tańczyć do największych hitów i obok gwiazd polskiej sceny muzycznej to wręcz zaszczyt. Ja jestem dumny i szczęśliwy z takiego zakończenie starego roku i rozpoczęcia nowego roku.

Na spotkania do Szczecińskiej Agencji Artystycznej przychodzą uzdolnieni młodzi ludzie, m.in. tancerze. Stąd pojawił się pomysł ich udziału w występach podczas tegorocznej zabawy noworocznej. Kris Adamski, który był choreografem i reżyserem oraz tworzył oprawę taneczną podczas Sylwestra, włączył szczecinian do programu. I tak o to młodzi zatańczyli na wielkiej scenie.

Maja Grieger, Wiktoria Kończyńska, Kamil Mikulski, Aleksandra Wojniusz, Natalia Moncport, Patrycja Heda, Maja Waszczuk, Mateusz Smolnik, to oni swoimi występami uświetnili imprezę no i roztańczyli widownię. Młodzi to członkowie m.in. Danceclub Szczecin, Replay Dance Studio.

- Super doświadczenie. Niesamowita dawka adrenaliny i pozytywnego stresu – o swoich wrażeniach z występów - mówi Patrycja Heda.

Tancerze to także uczestnicy projektu Młodzi Agenci, realizowanego przez Szczecińską Agencję Artystyczną. Projekt ma na celu, m.in. realizację swoich pasji i prezentację swoich umiejętności. Młodzież ma do dyspozycji kanały social media na FB, YT i www. Oprócz tancerzy swoją pasją, tym razem fotograficzną, z zabawy sylwestrowej podzieliła się Julia Hedder, robiąc piękne zdjęcia https://bit.ly/2R7HE3m

Otwarci, zainteresowani, a przede wszystkim chcący. Chcący poznawać, uczyć się, tworzyć. To nic innego jak cechy młodego agenta. Młodzi Agenci to także nazwa projektu, który jest realizowany w Szczecińskiej Agencji Artystycznej. To jest propozycja dla młodych, którzy chcą: poznawać, uczyć się, tworzyć. Projekt nazywa się Młodzi Agenci, skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów.

Zapraszamy: Młodzi Agenci SAA. Młodym Okiem https://bit.ly/2s3GmaQ

Zdjęcie: Szczecińska Agencja Artystyczna

Źródło: szczecin.eu