Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

10.01.2019

Nadciąga jedenasty Akustyczeń Festiwal

Nadciąga jedenasty Akustyczeń Festiwal
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

Festiwal Akustyczeń otwiera przed Szczecinem kolejną dekadę odmiennych form i muzycznych charakterów. Tegoroczna XI edycja wypłynie na wody terytorialne pod nazwą “Szczecin Odbija Festiwal”.

Nasze muzyczne święto muzyki przeróżnej zostanie w drugiej połowie stycznia przejęte przez artystów lokalnych. Miażdżąca większość wydarzeń odbędzie się pod banderą Szczecina i regionu, nie zabraknie jednak akcentów ogólnopolskich i gości specjalnych. Szczegóły na www.facebook.com/akustyczen

Za sterami w większości będziemy gościć lokalnych artystów, którzy w akompaniamencie gości zza oceanu, zacumują w naszym mieście na 4 równe dni, mierząc się ze sztormem zjawisk okołomuzyczych.

Pomimo tego, że kurs jest jasno określony, jak to z Akustyczniem bywa, niezmiennie was zaskoczy - intensywność jego zjawisk z pewnością nie umożliwi wam bezrefleksyjnego relaksu na koi. Nie próbujcie zatem rozwiązać akustyczniowego węzła, ale przybywajcie tłumnie z taką prędkością, na jaką pozwoli zimowa aura tegorocznego stycznia!

Festiwal Akustyczeń zajmuje istotne miejsce w strategii rozwoju miasta oraz regionu i od dekady doskonale wpisuje się w zimową scenerię stycznia.

Czekają nas koncerty w przestrzeniach teatralnych, klubach i domach kultury, gdzie wystąpią między innymi: Serre M’’Mharry, Nightcrawlers & Wojtek Cugowski, The Ears, Vintage Love, ETA, BAiKA, Bajzel, Chemia, Budyń & Chango, Marszałek, Naprawdę oraz kilkumilionowy skład Akustydżem w Kanie, którego ilości wykonawców jak co roku - nie jesteśmy w stanie przewidzieć.

Akustyczeń 2019 Festiwal Szczecin 16-19.01.19

16.01.19 - Serre M'mharry - Piwnica Kany

17.01.19 - Wojtek Cugowski & Nightcrawlers - Rocker Club

17.01.19 - The Ears - Teatr Kana

17.01.19 - Vintage Love - Piwnica Kany

18.01.19 - ETA - Rocker Club

18.01.19 - BAiKA - Teatr Kana

18.01.19 - Bajzel - Piwnica Kany

19.01.19 - Chemia - Scena Nowy Browar

19.01.19 - Budyń & Chango - Teatr Kana

19.01.19 - Marszałek - Piwnica Kany

19.01.19 - Naprawdę - Elefunk The Club

Organizator Festiwalu: Podparty Produkcja.
Mecenat nad imprezą sprawuje Gmina Miasto Szczecin 
Bilety na płatne koncerty do nabycia na www.bilety.fm

Źródło: szczecin.eu