Echo Tablica

Wydarzenia

Echo Szczecina

08.03.2019

Już za tydzień największe targi budowlane Bud-Gryf & Home!

Już za tydzień największe targi budowlane Bud-Gryf & Home!
 Echo Newsletter  Nie przegap - zapowiedzi wydarzeń, konkursy, newsy!

120 wystawców, dziesiątki porad, ciekawe oferty i sporo rabatów – tak zapowiadają się przyszłotygodniowe targi Bud-Gryf & Home. Rezerwujcie sobie przyszły weekend i koniecznie odwiedźcie stoiska wystawców.

Jeśli jesteście w trakcie budowy, albo planujecie wykonać wiosenny remont mieszkania, to obowiązkowo musi pojawić się na naszych targach Bud-Gryf & Home. Przez cały weekend odwiedzający targi będą mogli podpatrzeć prace fachowców przy układaniu dachówki, dopytać jakie podłogi będą najlepsze, kupić nowe dekoracje, zamówić bramę garażową czy zaprojektować salon. Oczywiście wszystko pod okiem specjalistów i prawdziwych fachowców w swojej dziedzinie. 
 
Tegoroczne targi Bud-Gryf & Home to prawie 120 wystawców z branży budowlanej i wnętrzarskiej, którzy przyjechali ze swoją ofertą z różnych regionów Polski. Wśród nich znajdziemy m.in.:

drzwi
okna
podłogi
dachy
bramy garażowe
pompy ciepła
klimatyzacje
automatykę budynkową
kominki
ogrodzenia
maszyny budowlane
wyroby stolarskie
artykuły dekoracyjne
żaluzje, rolety
chemię budowlaną
systemy wodno-kanalizacyjne 
odzież BHP
farby.

Będzie też kilka nowości, a wśród nich:
Nowa powierzchnia bram garażowych DURAGRAIN
24 unikatowe wzory wykonane w innowacyjnej technologii pozwalającej na odwzorowanie faktury materiału. Dzięki temu powierzchnia bramy może imitować m.in. beton, postarzaną stal, bambus czy drewno teakowe nadając indywidualny styl każdemu domowi.
Panoramiczne drzwi przesuwne HS SYNEGO
Niezwykle stabilne i jednocześnie niesłychanie łatwe w obsłudze drzwi, które dzięki obniżonej wysokości ramy sprawią, iż do wnętrza Twojego domu dotrze jeszcze więcej światła słonecznego.

Nowoczesna PERGOLA PRESTIGE
Pergola Prestige to model bioklimatyczny służący do zadaszenia tarasów i ogrodów. Idealnie sprawdza się również w obiektach gastronomicznych i hotelowych. To rozwiązanie dla wymagającego i nowoczesnego otoczenia.
Hybrydowa oczyszczalnia ścieków blueFLOW+
Oczyszczalnia ścieków składa się z dwóch zbiorników przedzielonych komorami, w których montowane są urządzenia do oczyszczania ścieków. W skład zestawu wchodzi również skrzynka sterownicza oraz części łączące urządzenie sterujące ze zbiornikami.

Targi Bud-Gryf & Home odbędą się w hali MTS przy ul. Struga 6-8 od 15 do 17 marca. Już dzisiaj serdecznie zachęcamy do uczestnictwa zarówno klientów indywidualnych, jak i partnerów biznesowych! Wstęp i parking są bezpłatne.

Godziny otwarcia hali targowej:
piątek 12:00-17:00
sobota 10:00-17:00
niedziela 10:00-17:00

Więcej informacji na stronie internetowej www.bud-gryf.pl